Modes un dizaina diena Kalnciema kvartālā

7. jūnijā Kalnciema kvartālā tirdziņā būs iecienītāko Latvijas modes dizaineru jaunāko kolekciju iepazīšanās akcijas, modes un stila darbnīcas, kā arī īpašu un vēl neiepazītu dizaineru atradumi.

No plkst. 10:00 rītā līdz 16:00 pēcpusdienā Kalnciema kvartālā vienkopus būs apskatāmas un iegādājamas Latvijas dizaineru karstākās kolekcijas, kā arī atlaides iepriekšējo sezonu kolekciju atradumiem, akcijas un īpašie piedāvājumi tikai Kalnciema kvartāla apmeklētājiem.

Modes un dizaina dienā būs sastopami tādi zīmoli kā QooQoo, ZIB*, May28th, Woolings, YUTA, Līvas Šteinas apakšveļas, Penelope’s Bow Ties, Linda Leen PASTALA, kā arī piedāvājumi no veikala Paviljons, kas pārstāv tādus zīmolus kā One Wolf, Malvine.lv, u.c., kā arī veikals M50, kas sadarbojas ar Mattilde.lv, Recycled.lv, un daudzi citi Latvijas dizaineri.

Vienlaikus īpašajām akcijām un atlaidēm būs pieejams pasakains zīmola ZIB* sarūpēts fotostūris “Pasakas par ziediem”, kurā par skaistiem apmeklētāju portretiem parūpēsies modes fotogrāfs. Sagatavoties fotosesijai palīdzēs profesionāla make-up māksliniece un friziere Ilze Trumpe, kuras izbraukumā salonā varēs tikt pie jauna matu griezuma, frizūras vai grima. Ikviens kvartāla viesis aicināts saposties Modes un dizaina dienas norisei, prezentējot modes un dizaina uznācienu arī ikviena tā patērētāja ikdienas dzīvē, ko iemūžinās uz vietas esošais fotogrāfs. Par spilgtām galvas rotām un neaizmirstamām cepurēm būs parūpējusies cepuru māksliniece Beta (Beatrise Gore).

Kalnciema kvartāla teritorijā griezīsies Modes un dizaina karuselis “M50”, prezentējot Latvijas dizaina krāsaino daudzpusību. Dizaina Paviljonā kvartāla ābeļdārzā būs instalācija un video, kurā tiks meklētas atbildes uz jautājumu, ko mode un dizains nozīmē tā nēsātājam un kāda ir tā loma ikdienas dzīvē. Paralēli instalācijām veikali piedāvās izlasi ar dizaina priekšmetiem, aksesuāriem un iecienīto zīmolu apģērbiem.

Vīnu veikala zāles chill-out zonā zīmols QooQoo būs parūpējies ne tikai par iepazīšanos ar jaunākās kolekcijas atradumiem un atlaidēm zīmola ceturtās dzimšanas dienas ietvaros, bet arī modes video projekcijām.

Visas dienas garumā darbosies kreklu apdrukas darbnīca sietspiedes tehnikā, ko būs sarūpējusi māksliniece Diāna Dimza-Dimme, kā arī hennas tetovējumu darbnīca no Henna Tattoo Riga. Kamēr vecāki pielaikos apģērbus, par darbnīcām un konkursiem bērniem būs parūpējušies bērnu apģērbu zīmoli Hebe un Petra.lv.

Par festivāla gaisotni ābeļdārzā parūpēsies DJ Nikita Mylukin, kura mūzikas pavadībā būs iespēja baudīt vasarīgu branču, malkot atspirdzinošus kokteiļus un vīnus.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.