“Mārtiņa tirgus” un klezmera koncerts Kalnciema kvartālā

8. novembrī Kalnciema kvartāla tirdziņā visa uzmanība būs veltīta Mārtiņam – lai pats paēdis, apģērbts un priecīgs. Kalnciema kvartāla “Mārtiņa tirgū” gaidāms klezmera mūzikas koncerts, tirgus un īpašās aktivitātes Mārtiņdienas svinībām par godu.

Par enerģisku muzikālo noskaņu parūpēsies lieliskā balkānu klezmera mūzikas grupa “Shishki i Tabachok” (Шишки и Табачок klezmer band) no Rēzeknes. Grupa uzstāsies uz kvartāla brīvdabas skatuves no plkst. 12:00.

Mārtiņu paēdinās Rihards Frīdenbergs-Kalniņš un “Eco Catering”, kas būs sarūpējuši Mārtiņdienas zosi un pīli.

Ar sezonas apģērbu un izpārdošanas akciju “Dizains par sviestmaizi” Mārtiņu apģērbs modes un dizaina veikals “Paviljons”, sevi prezentēs jaunais zīmols “Skinny Latvian”, kā arī daudzi citi mākslinieki, amatnieki un tirgotāji, kas būs parūpējušies par produkciju, lai iepriecinātu, atvieglotu vai kā citādi uzlabotu Mārtiņa un citu vīriešu ikdienu.

No plkst. 11:00 līdz 15:00 bērni darinās budēļu maskas un dosies ķekatās kopā ar starptautisko bērnudārzu “6 senses”. „Koka dizaina centrs” aicinās spēlēties ar koku, izvingrināt rokas un kājas mini stafetēs un pārbaudīt savas zināšanas prāta spēlēs par koku.

Pasākuma norises laiks: no plkst. 10:00 līdz 16:00
Vieta – Rīga, Kalnciema iela 35.
Ieeja – bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.