Mākslas kursi pieaugušajiem Valmierā

Lai pilnveidotu zināšanas un iegūtu jaunas prasmes, Valmieras Mākslas vidusskola novembrī un decembrī pieaugušajiem piedāvā iespēju apmeklēt dažādas personības pilnveides nodarbības.

Aksesuāri un dāvanas Ziemassvētkiem. Programmā būs iespēja apgūt dāvanu iesaiņojumu veidošanu Ziemassvētku noskaņās, apģērba apgleznošanu, nelielu tekstiliju izgatavošanu, izmantojot filcēšanu, pečvorku, kvilta tehniku un tekstilapdruku. Pasniedzēja: mākslas pedagoģe Māra Nadziņa. Grupā 6-8 dalībnieki, maksa 10 EUR par nodarbību. Darba materiāli daļēji ir iekļauti cenā.

Datorgrafika. Nodarbībā varēs apgūt fotoattēlu apstrādi, izmantojot programmu „Adobe Photoshop”. Pasniedzējs: dizainers Edgars Bogdāns. Grupā 6-8 dalībnieki, maksa 12 EUR par nodarbību. Mācības notiek darba dienu vakaros (plkst.18.00-20.00). Lai pieteiktos, jāzvana pa tālruni 64207372 vai 26181088 (Inese Andersone) vai jāraksta e-pasts [email protected] Pieteikšanās līdz oktobra beigām.

Paralēli šīm nodarbībām Valmieras Mākslas vidusskolā iespējams apmeklēt arī četrus mākslas kursus.

Metāldizains. Kursa apmeklētājiem būs iespēja apgūt dažādu dizaina objektu izgatavošanu no metāla, kā arī gūt iemaņas rotu radīšanā. Norises laiks: trešdienas, plkst.18.00-20.00.

Zīmēšana. Nodarbībās būs iespēja apgūt pamatiemaņas darbā ar dažādiem zīmēšanas materiāliem un tehnikām. Pasniedzēja: Inese Andersone. Norises laiks: ceturtdienas, plkst.18.00-20.00.

Gleznošana. Kursā tiks sniegts ieskats krāsu mācībā, eļļas glezniecības pamatprincipos un metodēs. Pasniedzēja: Ieva Lapiņa-Strazdīte. Norises laiks: sestdienas, plkst.10.00-20.00.
Porcelāna apgleznošana. Programmā būs iespēja darboties zinošas pasniedzējas vadībā, iegūstot iemaņas darbam ar porcelāna trauku apgleznošanu. Pasniedzēja: Kristīne Zemļicka-Brālēna. Norises laiks: ceturtdienas, plkst.18.00-20.00.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.