Mākslas dienas Centrāltirgū

No 2014.gada 12.maija līdz 17.maijam Centrāltirgus teritorijā paralēli tirdzniecībai norisināsies daudzveidīgas radošas aktivitātes, jo, kā zināms, maijs – tas ir Mākslas dienu mēnesis.

No 12.maija līdz 16.maijam visā Centrāltirgus teritorijā taps tirgus portreti, kas 17.maijā publiskai apskatei tiks izstādīti sakņu paviljonā. Ikviens mākslas darbus varēs arī iegādāties savā īpašumā, turklāt ar labdarīgu mērķi – 50% no mākslas darba pirkuma summas tiks ziedoti Rīgas daudzbērnu ģimenēm veselīgas pārtikas iegādei Rīgas Centrāltirgū.

16. un 17.maijā visu acu priekšā no paletēm un preču iepakojuma taps dizaina priekšmeti, mēbeles un mākslas objekti, kas vēlāk tiks izstādīti tirgus teritorijā un paviljonos.

Savukārt 17.maijā no plkst. 10.00 līdz pat 18.00 ikvienam būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās un pašam radīt praktisko mākslu. Sakņu paviljonā darbosies iepirkumu somu apdrukas darbnīca sadarbībā ar “Radošo darbu studiju” (aicinājums līdzi ņemt savu auduma maisiņu), dekupāžas darbnīca “Veco trauku jaunā dzīve” sadarbībā ar veikalu “Zīmulis un ota” (aicinājums līdzi ņemt savu trauku), maciņu izgatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Dizaina un Mākslas vidusskolu, kartona iepakojuma gatavošanas darbnīca sadarbībā ar Rīgas Amatniecības vidusskolu, piezīmju grāmatiņu darbnīca sadarbībā ar PURPURS “Dizaina papīrlietas”, savukārt bērniem būs iespēja veidot savu Centrāltirgus nozīmīti.

Mazākajiem tirgus apmeklētājiem būs eksluzīva iespēja ar savu zīmējumu piedalīties radošajā konkursā “Veido Centrāltirgus pastkarti”, kur vērīgākajam autoram ar asprātīgāko darbu būs iespēja redzēt, kā viņa zīmējums pārtop par Rīgas Centrāltirgus pastkarti, kura nesīs Rīgas Centrāltirgus vārdu visā pasaulē.

Visi pasākumi būs bez maksas un ikviens ir laipni gaidīts radošā atmosfērā radīt skaistas lietas, baudīt pozitīvas emocijas un iepirkties Rīgas Centrāltirgū! Uz tikšanos krāsainākajā Rīgas vietā – Rīgas Centrāltirgū!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.