„Lucavsalas kauss” pludmales volejbolā

Divas dienas – 15. augustā no plkst.13.00 un 16. augustā no plkst. 9.00 –Lucavsalas aktīvās atpūtas teritorijā 24 vīriešu un 12 sieviešu pāri sacentīsies par „Lucavsalas kausu” pludmales volejbolā. Turnīrs solās būt interesants, jo dalībai reģistrējas Latvijas labākie pludmales volejbolisti.

Sestdien, 16. augustā, no plkst. 22.00 pirmo reizi Rīgas svētku vēsturē un „Lucavsalas kausa” izcīņā tiek plānotas spēles prožektoru gaismā. Tāpat pirmo reizi „Lucavsalas kauss” tiks veltīts volejbola veterāniem. Pasākumā aicināti piedalīties divkārtējais olimpiskais medaļnieks Pāvels Seļivānovs un divkārtējais olimpiskais čempions Ivans Bugajenkovs, Rīgas „Radiotehniķa” meistarkomandas spēlētāji Sergejs Antipins un Boriss Kolčins, kā arī bijušās sieviešu volejbola meistarkomandas „Aurora” spēlētājas – pasaules čempione Ilonda Mežiņa un Eiropas čempione Mudīte Talce.  Paralēli notikumiem skatītāji uz lielajiem ekrāniem varēs vērot sporta filmu retrospekciju par abām slavenajām PSRS laika volejbola meistarkomandām.

Iepriekšējā gadā „Lucavsalas kauss” izvērtās par ļoti emocionālām sacensībām, un tādēļ arī šajos Rīgas svētkos ir sagaidāma liela skatītāju interese. Sacensības plānotas divos laukumos, līdzjutēji tās varēs vērot no tribīnēm.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.