Lucavsalas atpūtas zonā izbūvēs autostāvvietu un gājēju celiņus

Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja trešdien atbalstīja gandrīz 470 000 eiro piešķiršanu no pilsētas infrastruktūras fonda Lucavsalas teritorijas labiekārtošanas turpināšanai – autostāvvietas un gājēju celiņu izbūvei.

„Lucavsalas atpūtas zona jau tagad daudziem rīdziniekiem un pilsētas viesiem kļuvusi par patīkamu brīvā laika pavadīšanas vietu. Tāpēc jāveic vēl daži nepieciešamie darbi, lai nodrošinātu vieglāku piekļūšanu šai vietai un tajā būtu ērtāk pārvietoties,” norāda Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētājs Maksims Tolstojs.

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija 2013.gadā izstrādāja un sāka realizēt Lucavsalas teritorijas labiekārtošanas projektu, kura laikā pērn Lucavsalas atpūtas zonā ir ierīkotas bērnu rotaļu un aktīvā sporta zonas, labiekārtota peldvieta, ierīkots apgaismojums un videonovērošanas sistēma.

Lai varētu turpināt īstenot Lucavsalas teritorijas labiekārtošanas projektu, Pārdaugavas izpilddirekcija plāno izbūvēt autostāvvietu un gājēju celiņus, kas veicinās drošu un organizētu autotransporta, riteņbraucēju un gājēju kustību atpūtas vietā, kā arī nodrošinās vides pieejamību viesiem aktīvās atpūtas vietas apmeklētājiem. Šim nolūkam tika lūgts piešķirt nepilnus 470 000 eiro no pilsētas attīstības fonda.

Par šo summu plānots izstrādāt topogrāfisko plānu, veikt izmaiņas tehniskā projekta dokumentācijā, izveidot asfaltētus celiņus vairāk nekā 6000 kvadrātmetru platībā, kā arī izveidot betona bruģa autostāvvietu un celiņus vairāk nekā 2000 kvadrātmetru platībā.

Darbus iecerēts sākt augustā un pabeigt līdz gada beigām.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.