LMA studente uzvarējusi starptautiskajā jauno dizaineru konkursā

Latvijas Mākslas akadēmijas studente Santa Celitāne uzvarējusi starptautiskajā jauno dizaineru konkursā “SaloneSatellite WorldWide Moscow”.

No 2014. gada 15. līdz 18. oktobrim Maskavā, laikmetīgajā izstāžu centrā “Crocus Expo”, desmito reizi Itālijas dizaina izstādes “I Saloni WorldWide Moscow” ietvaros norisinājās jauno dizaineru darbu konkurss “SaloneSatellite”. Šī gada konkursa akcents bija “Design. Innovation + Craftsmanship” – dizains ir inovāciju un amatniecības apvienojums. Konkursā uzvarējusi Latvijas Mākslas akadēmijas studente Santa Celitāne ar darbu „Ribbon Rak” („Ribbon Rak” ir jauns velonovietnes risinājums).

Kopumā no Latvijas Mākslas akadēmijas konkursā piedalījās seši dalībnieki: Karīna Sidorova ar darbu „CRINKLE” (Vides mākslas apakšnozares 4.kursa studente sadarbībā ar vannu fabriku PAA), konkursa uzvarētāja Santa Celitāne ar darbu „RIBBON RAK” (Funkcionālā dizaina apakšnozares 3.kursa studente ar RDMV diplomdarbu), Anna Pantejeva ar darbu „COCCON” (Vides mākslas apakšnozares 4.kursa studente), Ieva Petkune ar darbu „REST” (Vides mākslas apakšnozares 4.kursa studente sadarbībā ar vannu fabriku PAA), Tatjana Davidova ar darbu „BC” (Funkcionālā dizaina apakšnozares MA programmas absolvente sadarbībā ar DK Tukuma mēbeles), Sanita Mūrmane-Miķelsone ar darbu „SUMMER” (Vides mākslas apakšnozares BA programmas absolvente).

Darbus vērtēja divpadsmit starptautiskās žūrijas dalībnieki – arhitekti, dizaineri, žurnālisti, dizaina kritiķi, industriālo uzņēmumu vadītāji, akadēmiskās vides pārstāvji un “SaloneSatellite” izveidotāja Marva Grifina Vilšīra (Marva Griffin Wilshire).

Izstādi veidoja izstāžu organizētāja kompānija “Salone del Mobile Milano”, kas ik gadu producē “I Saloni” dizaina mesi Milānā, kā arī izstādes citviet pasaulē – Maskavā, Ņujorkā, Pekinā un citur. Plašāka informācija: www.salonemilano.it.

Ribbon Rak

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.