LMA Radošo inovāciju un iniciatīvu nedēļa

No 2014. gada 1. līdz 5. septembrim Latvijas Mākslas akadēmija aicina piedalīties Radošo inovāciju un iniciatīvu nedēļas pasākumos. Interesentus sagaida daudzpusīga programma – diskusijas, semināri un darbnīcas. Neiztrūks iespēja skatīt vaigā arī mākslas pasaulē leģendāras personības un talantīgākos jaunos māksliniekus. Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāla ietvaros uz diskusiju ieradīsies mākslinieki no ASV, Šveices, Vācijas, Krievijas, kopā ar Bruno Birmani tiks noskaidrota situācija Latvijas modes dzīvē, savukārt režisors Andris Gauja ar komandu atklās interesantākos faktus par tikko kā Monreālā pasaules pirmizrādē demonstrēto spēlfilmu „Izlaiduma gads”, kura Latvijā pirmizrādi piedzīvos oktobrī.

4. septembrī Latvijas Mākslas akadēmijas prorektora asoc. prof. Andra Teikmaņa vadībā norisināsies spraiga diskusija par aktuālo tematu – intelektuālā īpašuma aizsardzību Latvijā. Diskusijā piedalīsies Latvijas Republikas Kultūras ministrijas Autortiesību nodaļas vadītājs Rihards Gulbis, Latvijas Mākslas akadēmijas vieslektors intelektuālā īpašuma jautājumos Jānis Meija un Latvijas Rektoru padomes juriskonsults Jānis Bernāts.

Savukārt interesanta iniciatīva tiks īstenota sadarbībā ar Dzejas dienu festivālu, kas šogad notiek laikā no 4. līdz 18. septembrim. Dienu pirms Dzejas dienu atklāšanas – 3. septembrī, Latvijas Mākslas akadēmijā laikā no plkst. 13.00 līdz 20.00 ikvienam būs iespēja uzšūdināt Raiņa ēras peldkostīmu. Savā īpašumā būs iegūts unikāls Dzejas dienu ietērps, ar kuru 4. septembrī piedalīties Dzejas dienu 2014 atklāšanas poētiskajā velobraucienā un turpmāk pārsteigt Latvijas un citu valstu pludmales viesus. Dzejas dienu programmas pieejama festivāla mājas lapā www.dzejasdienas.lv.

Radošo inovāciju un iniciatīvu nedēļas publiskajos pasākumos un diskusijās aicināti piedalīties visi interesenti – īpaši augstskolu studenti, kā arī kultūras un mākslas dzīves cienītāji. Visi pasākumi ir bezmaksas.

Radošo inovāciju un iniciatīvu nedēļas publisko pasākumu grafiks

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.