“Līksnas 26″ galda spēļu vakars

17.jūlijā plkst. 19.00 sadarbībā ar galda spēļu klubu “Ludo”, Līksnas ielas 26 dārzā notiks jautrs un izklaidējošs pasākums. Būs iespēja uzspēlēt šodienas populārākās un jaunākās galda spēles, kā arī mūžīgās spēļu klasikas, kuras nekad neapnīk! Apmeklētājiem būs iespēja iegūt padomus no “Ludo galda spēļu kluba” vadītājiem, kuri arī pamācīs un palīdzēs spēļu apgūšanā.

Vakara noslēgumā, plkst. 22.00, mūzikas grupas “Adata Kristī” koncerts.

Maskavas forštatē, Līksnas ielā 26, atrodas māja ar dārzu, kurā kopš pavasara darbojas Latvijas Kultūras akadēmijas studentu iniciatīva, ar mērķi pilnveidot vietējo studentu ikdienu, kā arī atdzīvināt visa rajona kultūrvidi kopumā. Kultūrpunkta mērķis ir izmantot unikālas Rīgas apkaimes potenciālu, veidojot drošu, visiem pieejamu un patīkamu publisko telpu.

Vasarā iniciatīva apdzīvo dārzu, kurā veido āra kino seansus, dzejas lasījumus, talkas. Iekštelpās top multifunkcionālā studiju telpa, kura būs paredzēta publiskai pieejai apkārt esošo augstskolu studentiem un vidusskolu skolniekem. Multifunkcionālā telpa būtu arī vieta, kurā attīstīt mūžizglītību – veidot seminārus, lekcijas un nodarbības gan rajona vietējiem iedzīvotājiem, gan pārējiem pilsētniekiem.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.