Līgatnes dabas takas izsludina vārdu došanas konkursu

Tradicionāli visiem Līgatnes dabas taku dzīvniekiem vienmēr ir bijis savs vārds. Taču šobrīd nu jau pusgadu pie mums dzīvo trīs „personības bez pases”.

Jūsu idejas ļoti gaidīs ausainā pūcīte, kura, pavisam maziņa, pie mums pavasarī tika atvesta no Saldus dzīvnieku patversmes. Tagad viņa (vai viņš, jo pūcītes dzimums līdz galam tā arī nav zināms) ir izaugusi par kārtīgu pūci un ļoti vēlas tikt nosaukta vārdā! Vārdiņus cer sagaidīt arī abi alnenes Mildiņas dvīņu bērni. Mazie alnēni pasaulē nākuši šī gada 29. aprīlī un zvērkopji ilgi nespēja precīzi noteikt, kas tad īsti abi ir- puikas vai meitenes? Beidzot izrādījās – brālītis un māsiņa!

Vārdu variantus ausainai pūcītei un aļņu puisītim un meitenītei var ieteikt portāla draugiem.lv Līgatnes dabas taku profila vārdu došanas konkursa komentāros līdz 16. novembrim.

Uzvarētāji tiks pasludināti 20. novembrī portāla draugiem.lv Līgatnes dabas taku profilā un Dabas aizsardzības pārvaldes interneta vietnē www.daba.gov.lv.

Konkursa uzvarētājs kā balvu saņems Līgatnes dabas taku bezmaksas apmeklējumu un iespēju kopā ar Velgu Vītolu apciemot jauniegūto vārdu īpašniekus.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.