Lieldienu iešūpošana Centrāltirgū

18.aprīlī Centrāltirgū notiks Lieldienu iešūpošana, uz kuru īpaši aicinātas ģimenes ar bērniem. Pasākuma laikā Leļļu teātra aktrise un režisore Laila Kirmuška ar savu palīgu – Lieldienu Zaķi –aicinās piedalīties radošajās aktivitātēs, savukārt sakņu paviljonā šefpavāra Havjera Garsijas vadībā notiks pankūku gatavošanas meistarklase un degustācija.

Nēģu laukumā Lailas Kirmuškas un Lieldienu zaķa vadībā no plkst. 11.00 līdz pat 15.00 ikviens varēs iesaistīties Lieldienu zaķu gatavošanā, olu krāsošanā, lielformāta olu apgleznošanā, kā arī mazākie Centrāltirgus apmeklētāji varēs ļauties seju apgleznošanai, lai pārtaptu par Lieldienu zaķa radiniekiem.

Visu pasākuma laiku Nēģu laukumā būs iespēja spēlēt lielformāta vides spēles, piedalīties olu ripināšanas sacensībās, savukārt trušu aplociņā tuvāk iepazīt Lieldienu Zaķa radiniekus – trušus.

Savukārt sakņu paviljonā, raidījuma „Garšīgi dzīvojam” virtuvē no 11.00 līdz 15.00 notiks pankūku meistardarbnīca kopā ar šefpavāru Havjeru Garsiju. Turpat notiks aklā degustācija – gardākā biezpiena noteikšana, kā arī kopīgi veidosim Rīgas Centrāltirgus „Gardēžu klubu”, iesniedzot katrs savu Lieldienu svētku mielasta recepti.

Lieldienu pasākumi 18. aprīlī notiks no plkst. 11.00 līdz 15.00. Dalība pasākumā: bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.