LIDO klientiem izsniegs Latvijā augušus ābolus

Latvijas lielākais ēdināšanas uzņēmums ar 1.septembri mēneša garumā īstenos kampaņu, kurā klientiem pie maltītes bez maksas izsniegs Latvijā augušus ābolus, ko uzņēmums uzskata par vienu no veselīgākajām uzkodām starp ēdienreizēm rudens periodā. Kampaņas nodrošināšanai LIDO iegādājies 35 tonnas ābolus, tādejādi atbalstot vietējos zemniekus un Latvijā audzētu produkciju.

“LIDO ēdienkartē vienmēr maksimāli izmanto tieši Latvijas sezonas augļus un dārzeņus, bet pašreizējā situācijā papildus mūsu rudens ēdienkartes jaunumiem un pasūtījumiem, ko veicam piegādātājiem, vēlamies vēl vairāk atbalstīt vietējos zemniekus. Tādēļ septembra mēnesī, kad par visvērtīgāko uzkodu starp ēdienreizēm var uzskatīt tieši Latvijā augušu, vitamīniem un šķiedrvielām bagātu ābolu, visiem klientiem, kas paēdīs LIDO vismaz par astoņiem eiro, dāvināsim skaistu sainīti ar Latvijas āboliem bez maksas. Kampaņas nodrošināšanai esam iegādājušies 35 tonnas ābolus. Ceram, ka kopīgi ar citiem uzņēmumiem, kas šobrīd īsteno dažādas kampaņas, mums izdosies sniegt atbalstu lauksaimniekiem,” norāda AS LIDO valdes priekšsēdētāja Rita Auziņa.

Visu septembri āboli pie pirkumiem tiks izsniegti visos LIDO bistro – LIDO Dzirnavas, LIDO Vērmanītis, LIDO Ģertrūde, LIDO Krievu sēta, LIDO Spice, LIDO Lidosta, LIDO Atpūtas centrs un LIDO Domina, kā arī LIDO veikalā Ķengaraga ielā 3 un LIDO Gardumu stendā pie LIDO Spice, t/c Spice.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.