Lektorijs “Kino Pauze”

LNA Latvijas Valsts kinofotofonodokumentu arhīvs, turpinot aizsākto tradīciju, arī 2014.gadā arhīvs aicina visus interesentus apmeklēt lektoriju “Kino Pauze”, kurā piedāvās tematisku lekciju ciklu ar filmu noskatīšanos, iepazīstinot ar arhīvā uzkrāto kinodokumentu klāstu.

Lektorija programma tiks atklāta 29.aprīlī plkst. 16.00 ar mākslas zinātnieces Sarmītes Sīles stāstījumu „Kultūras dzīves norises Latvijā 20. gadsimta 60.-70. gados”.

Mākslas zinātnieces Sarmīte Sīles stāstījums aizvedīs to gadu noskaņās – Rīgas skati, modes, frizūras, balles dejas, izklaides vietas, mākslas notikumi. Varēs gūt ieskatu mākslas izstādēs un mākslinieku darbnīcās, iepazīties ar Rīgas Pantomīmas grupas daiļradi, Rīgas kinostudijas darbu, notikumiem mūzikas un teātru dzīvē. Tā laika jauno, daudzsološo mākslinieku vārdi zināmi arī šodien – Gunārs Binde, Leo Kokle, Raimonds Pauls, Imants Kalniņš un vēl daudzi citi. Lekcijas laikā tiks demonstrēti kino dokumenti no arhīva krājumiem – kinožurnālu “Padomju Latvija” un “Māksla” sižeti.

Lektorija apmeklējums bez maksas.

Lektorija norises vieta: Latvijas Nacionālā arhīva administrācijas ēkā, Šķūņu ielā 11, Rīgā.

Lūdzam iepriekš pieteikties: tālr.: 67529822 vai e-pastu: [email protected]arhivi.gov.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.