Latvijas skolēnu sacensības automodelismā „Rīgas Motormuzeja kauss”

2015.gada 7.februārī, Biķernieku trases ēkā, S.Eizenšteina ielā 4, Rīgā, notiks Latvijas skolēnu čempionāts trases automodelismā „Rīgas Motormuzeja kauss”. Sacensībās piedalīsies ap simts jaunie automodelisti no Rīgas, Valmieras, Jelgavas, Ventspils, Mazsalacas un citām Latvijas vietām.
Latvijas skolēnu čempiona tituli tiek izcīnīti trīs modeļu klasēs:

– iesācēju klase ES 24, pašizgatavoti auto modeļi mērogā 1:24;
– PR 24, auto modeļi mērogā 1:24;
– G 16 Open, auto modeļi mērogā 1:24.

Starp 13 komandām, kuru dalībnieki sacentīsies par čempiona tituliem, būs arī Rīgas Motormuzeja automodelistu komanda.

Motormuzeja automodelisma trasē jau ceturto gadu darbojas trases automodelisma pulciņš bērniem un jauniešiem. Pulciņa dalībniekiem ir iespēja apgūt tehniskas iemaņas metālapstrādē un pamatiemaņas elektrotehnikā, kā arī izjust sacensību azartu, piedaloties Latvijas un starptautiska mēroga sacensībās. Tā jauniešos tiek radīta un nostiprināta interese par eksakto zināšanu apguvi.

Sacensības „Rīgas Motormuzeja kauss” organizē CSDD Rīgas Motormuzejs sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Valsts izglītības satura centru. Sacensību mērķis ir popularizēt skolēnu tehnisko jaunradi, pilnveidot bērnu un jauniešu vispārējās un speciālās tehniskās zināšanas, kā arī profesionāli novērtēt bērnu un jauniešu prasmes un iemaņas trases automodelismā.

Vairāk par sacensībām:

– laiks: sacensību sākums: pulksten 10:00; dalībnieki ierodas no pulksten 8:00;
– ieeja: skatītājiem un atbalstītājiem bez maksas.

Par balvām un piemiņas veltēm sacensību dalībniekiem rūpējas CSDD, Rīgas Motormuzejs, Valsts izglītības satura centrs un SIA „Karšu izdevniecība Jāņa sēta”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.