Latvijā radītos cirvjus atzīst par labākajiem pasaulē

autina1
autina2
autina3
autina4
autina324324
autinaddaad
autinadsddd

Latvijas uzņēmuma Autine Tools Company ražotie cirvji dažādu valstu konkurencē Austrālijā, žurnāla 4×4 Adventures vērtējumā atzīti par labākajiem, informē uzņēmumā. 

Izdevumā apskatīti cirvji, ko piedāvā pasaules labākie handmade cirvju ražotāji, piemēram, Council Tool (ASV), Muller (Austrija), Wettering, Gransors Bruk, Hultafors (visi Zviedrija) ar mērķi atrast cirvi, kas būtu piemērotākais ņemšanai līdzi piedzīvojumos dabā.

Autine Tools Company valdes priekšsēdētājs Matīss Nīmanis atzīst, ka šāda atzinība ir ļoti liels sasniegums, sevišķi ņemot vērā, ka mazs uzņēmums no Latvijas tika salīdzināts ar nozares zināmākajiem vārdiem, kas pastāv pat vairāk nekā 100 gadu, ir ar senu vēsturi un tradīcijām.

Kāpēc Autine?

Uzņēmums nosaukts par godu 12. gadsimta Autines pils novadam, kura vēsturiskajā teritorijā tas izveidots. Turpinot gadsimtiem senās amatniecības tradīcijas un kombinējot tās ar mūsdienīgu, Ziemeļeiropai raksturīgu dizainu, mēs radām lietas, kurās apvienojas senie aroda noslēpumi, roku darbs un labākie materiāli, ko piedāvā 21. gadsimts.

Autine par savu  komandu:

Šobrīd mūsu komandā darbojas vairāki apdāvināti jaunās paaudzes asmeņkaļi, kas savām rokām rada augstvērtīgus instrumentus, izstrādā jauna dizaina produktus un vienlaicīgi attīsta savas prasmes un izmantotās tehnoloģijas. Kopā ar talantīgu galdnieku un ādas amatnieku mūsu kalēji rada instrumentus, ko ar lepnumu varam dēvēt par Latvijā ražotu roku darbu! Kopā mēs darbojamies kā ģimene un savu darbu darām ar sparu un prieku, jo darām to, kas mums ir tuvs sirdij!

Protams, AUINE komanda ir daudz lielāka – par savu komandu mēs uzskatām ikvienu, kas ir palīdzējis mums mūsu ceļā uz mērķu īstenošanu. Mūsu uzņēmums būtu pavisam cits bez mūsu radiniekiem, draugiem, domubiedriem un atbalstītājiem. Bez visiem tiem, kas snieguši palīdzīgu roku un iedrošinājuši turpināt attīstīties! Paldies jums!

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.