Latvijā radītā galda spēle saņem godalgu

Latvijas galda spēļu izdevniecības Brain Games radītā galda spēle “Om Nom Nom”, kas dienas gaismu ieraudzīja 2013.gada rudenī un ir guvusi atzinību vairākās galda spēļu izstādēs, pagājušajā nedēļā saņēma sudraba godalgu nozīmīgā Lielbritānijas galda spēļu konkursā The Imagination Gaming Family & Education Awards.

Konkurss The Imagination Gaming Family & Education Awards norisinās jau otro gadu un tajā piedalās 75 speciāli organizatoru atlasītas spēles. Konkursa uzvarētāju noteica gan skolotāji, gan ģimenes ar bērniem, kuriem bija iespēja visas šīs spēles izspēlēt izstādes UK Games Expo laikā vairāku dienu garumā.

“Om Nom Nom” ir vienkārša ģimenes galda spēle, ko labprāt spēlē gan pieaugušie, gan bērni no 6 gadu vecuma. Tās noteikumi ir viegli saprotami, taču iespējamās taktikas un citu spēlētāju gājienu paredzēšana neatstās vienaldzīgu nevienu. Spēles laukums sastāv no trīs atsevišķām barības ķēdēm, spēlētāju rokās ir mednieku kārtis, savukārt uz spēles laukuma ir medījums. Tā notveršana dos uzvaras punktus, tomēr katram spēlētājam ir jābūt gana piesardzīgam un viltīgam, pretējā gadījumā mednieki pēkšņi var kļūt arī par medījumu.

Spēles ilustrāciju autors ir Latvijā labi pazīstamais ilustrators un vairākkārt godalgotais mākslinieks Reinis Pētersons. Autors – igaunis Meelis Loover, kuram šī jau ir otrā spēle, kas tapusi sadarbībā ar Brain Games.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.