Latvietei savs hotelis Spānijas dienvidos pie jūras

Uzņēmēja no Latvijas Ilze Aleksa, kas daudzus gadus darbojusies biznesa jomā Latvijā, jau vairāk nekā divus gadus veiksmīgi realizē savu viesnīcas biznesu Spānijā, Vidusjūras piekrastes Costa del Sol kūrortā Marbella. “Hotel Alicia” var izmitināt 40 viesus.

Ilze Aleksa veiksmīgi saimnieko “Hotel Alicia” jau vairāk nekā divus gadus. “Nevar teikt, ka man pieder viesnīca, jo man pieder tikai bizness, nevis šīs ēkas un iekārtas. Te Spānijā ir raksturīgi ģimenēs sacerēties, ka pēcnācēji turpinās vecāku aizsākto biznesu. Taču aizvien biežāk ir tā, ka pieaugušie bērni dodas prom, bet vecāki vairs nevēlas paši ikdienā visu apdarīt paši, tāpēc biznesu izīrē citiem, tādiem kā es. Tā ir lieliska iespēja arī citiem uzņēmīgiem cilvēkiem saimniekot pašiem savā biznesā ārpus Latvijas,” skaidro Ilze Aleksa.
“Tā ir ģeogrāfiski un klimatiski labvēlīga vieta viesnīcas biznesam. No viesnīcas “Hotel Alicia” jumta var redzēt Vidusjūras krastu, tuvumā atrodas slavenais kūrorts Puerto Banus. Šī vieta ir slavena ar augstas klases viesnīcām un izklaides iespējām, kuras apmeklē slaveni un bagāti cilvēki,” par viesnīcas atrašanās vietu stāsta Ilze Aleksa.
Viesnīca “Hotel Alicia” atrodas San Pedro Alcantarā, kas ir daļa no Marbellas. Tā atrodas netālu no Gibraltāra. “Līdz Āfrikai no viesnīcas ir iespējams nokļūt dažās stundās. Tāpat te apkārt ir daudz vēsturisko vietu un neticami skaistas dabas ainavas,” priekšrocības uzskaita Ilze Aleksa.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.