Laimē grāmatu “Techgnosis”

KONKURSA UZVARĒTĀJS BALVĀ SAŅEMS:

Ērika Deivisa grāmata “Techgnosis”

Grāmata “Techgnosis” ir ceļojums šī gadu tūkstoša mediju pārbagātajā pasaulē, kuras nenoteiktās robežas un milzīgais ātrums pārveido mūsu identitātes.

No šamanisma līdz gnosticismam, no vudū līdz alķīmijai, no budisma līdz evaņģēlismam, “Tehgnosis” novelk racionālo ādu informācijas tehnoloģijām, lai atklātu utopiskus sapņus, savādas apsēstības un apokaliptiskas vīzijas, kas piepilda pašreizējo digitālo revolūciju.

Ēriks Deiviss piedāvā unikālu skatījumu uz tehnokultūru, salīdzinot to ar Māršala Maklūena, Greila Markusa un Viljama Gibsona viedokli.

Ēriks Deiviss ir rakstnieks, kultūras kritiķis un neatkarīgais pētnieks no Sanfrancisko. Deiviss ir lasījis lekcijas visā pasaulē par mediju mākslas, laikmetīgās elektroniskās mūzikas un garīguma tēmām postmodernajā pasaulē.

KAS JĀDARA?

1. Seko Facebook.com/528.lv   un Facebook.com/rixcriga 

2. Spied “like” un dalies ar šo ziņu savā Facebook profilā

3. Ieraksti komentārā, kādēļ Tu izvēlies lasīt grāmatas

KONKURSA UZVARĒTĀJS:

 Agnese Gūtmane

KONKURSA NOTEIKUMI

1. Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto  Facebook.com profilu.

2. Konkursa norises laiks: 10.03.2015.- 17.03.2015.

3. Balva tiks izlozēta 17.03.2015.  starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa nosacījumus.

4. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots šajā rakstā (kultūras ziņu portālā www.528.lv) un sociālajā tīklā Facebook.com.

5. Konkursa uzvarētājam līdz 10.04.2015 ir jāsazinās ar 528.lv redakciju, rakstot e-pastu uz [email protected] Saņemot ziņu, tiks doti tālākie norādījumi laimesta saņemšanai.

7. Ja uzvarētājs nesazinās ar 528.lv noteiktajā laikā, 528.lv patur tiesības izmantot balvu citam konkursam vai atgriezt to konkursa balvas sponsoram.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.