Kultūras un izklaides programma “Daudz laimES!”

Atzīmējot 10. gadadienu kopš Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, kultūras vasarnīcā “Esplanāde 2014” 1. maijā visas dienas garumā notiks daudzveidīga kultūras un izklaides programma visai ģimenei  “Daudz laimES!”.

Pasākuma ietvaros kultūras vasarnīca “Esplanāde 2014” pārvērtīsies par Eiropas māju, kurā būs gan viesistaba, gan bērnistaba, virtuve un pat sporta zāle.

Neformālā svētku gaistonē no plkst. 12.00 līdz pat 21.00 notiks gan izrādes un koncerti ģimeņu auditorijai, gan dažādu žanru pazīstamu mūziķu uzstāšanās, līdztekus darbosies vairākas radošās darbnīcas bērniem, būs Eiropas ēdienu degustācijas, un ikkatrs varēs Eiropas viesistabā uzzināt atbildes uz aktuāliem jautājumiem par Eiropas Savienību.

Ģimenēm un bērniem dažādas norises plānotas jau no plkst 12.00, kad Esplanādē varēs noskatīties animācijas filmu programmu, bet vēlāk sekos „Dirty Deal Teatro” izrāde „Kā saule gadījās” un Latvijas Leļļu teātra aktieru koncerts. Līdztekus radošajās darbnīcās ģimenes un paši jaunākie pasākuma apmeklētāji varēs izkrāsot Eiropas Savienības valstu pasakas, uzmeistarot sev svētku vējdzirnaviņas un uzzināt par dažādu Eiropas valstu simboliem, piedalīties leļļu animācijas filmiņas veidošanā, kā arī izgreznot un pat peldināt kuģīšus.

Latvisko „stīgu” Eiropas kontekstā pēcpusdienā uz skatuves aizskars Laimas Jansones un DJ Monsta koncerts, kā arī grupas „Elektrofolk” uzstāšanās, savukārt, tuvojoties vakaram, klausītājus ar eiropeiskām melodijām sola priecēt kvartets „Brokastis četratā” un soliste Aija Vītoliņa, čellu grupa „Da Gamba”, kā arī „Mirage Jazz Orchestra”.

Eiropas mājas Sporta zālē ikkatrs tiks aicināts piedalīties savdabīgā akcijā: minoties uz velotrenažieriem, visiem kopā dienas laikā aizceļot līdz Briselei. Eiropas mājas virtuve savukārt piedāvās nogaršot dažādu Eiropas valstu ēdienus.

Pasākumu „Daudz laimES” rīko Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un nodibinājums „Rīga 2014”.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.