KONKURSS – Laimē 2 ielūgumus uz Starptautisko zināšanu festivālu «HELSUS»

konkurssKONKURSA BALVA

Izlozes uzvarētājs dāvanā iegūs divas biļetes (ielūgumus) uz Starptautisko zināšanu festivālu «HELSUS».

HELSUS Starptautiskais zināšanu festivāls norisnāsies jau šajā nedēļas nogalē 20. un 21. maijā norisināsies, vienkopus pulcējot vairāk kā 200 Latvijas un ārvalstu speciālistus un uzņēmumus, kuri rūpējas par cilvēka ķermeņa un gara veselību, iepazīstinot ar dažādiem sevis izziņas veidiem un praksēm. HELSUS jau trešo gadu aicina izzināt sevi, pasauli, tiekties uz viedumu – katra cilvēka iekšējo attīstības procesu. Sākot katrs ar sevi,  kopīgi tapsim Latvijai.

“Ķermenim, Dvēselei, Veselībai” arī šogad ir festivāla atslēgas vārdi, veidojot Dvēseles, Fiziskās kultūras, Vides, Veselības, Uztura, Sevis izziņas un Bērnu/Izglītības tematiskos dārzus. Paralēli dārziem darbība notiks arī uz HELSUS lielās skatuves, Iedvesmas teltī, kā arī dažādo dārzu kupolos. Caur lekcijām, meistarklasēm un nodarbībām tiks sniegtas zināšanas, lai pilnveidotos, dzīvotu apzinātāk un iepazīt sevi pašu. Protams, neizpaliks sevis palutināšana pirtī un dažādu masāžas speciālistu rokās!

Apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt dažādas fiziskās nodarbes, kā, piemēram, joga, mandalu deja, biodeja, tango, fitness, cigun. To papildinās dažādas sevis izziņas prakses – astroloģija, krāsu terapija, aroma terapija, socionika, psiholoģijas metodes. Tiks sniegtas konsultācijas un iespēja dzirdēto izjust uz sevis, uzzināt par alternatīvām bērnu izglītības skoliņām un metodēm, dūlām un PEP mammām. Neizpaliks arī veselīgs uzturs, daudz jauna par ārstniecības augiem, kanisterapijas iepazīšana, rūdīšanās skola, homeopātija, dabīgā redzes atjaunošanu u.c. 

 

 

KAS TEV JĀDARA?

  1. Kļūsti par Facebook.com/PozitivoSajutuPortals un Facebook.com/HelsusLatvia sekotāju.
  2. Dalies ar šo ziņu savā Facebook profila laika joslā!
  3. Komentāros atzīmē draugu, kuru labprāt ņemtu sev līdz. 🙂

 

KONKURSA UZVARĒTĀJS

Tiks paziņots šodien vakarā 19.05.2017.

Esam aktīvi, izredzes ir lielas. 🙂

 

KONKURSA NOTEIKUMI

  1. Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com profilu.
  2. Konkursa norises laiks: 19.05. –19.05.2017.
  3. Balva tiks izlozēta 19.05.2017. starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa nosacījumus.
  4. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots šajā rakstā (Pozitīvo Sajūtu Portāls) un sociālajā tīklā facebook.com/PozitivoSajutuPortals/.
  5. Lai saņemtu balvu, uzvarētājam ir jāsazinās ar 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls redakciju, rakstot uz [email protected].  
  6. Ja uzvarētājs nesazinās noteiktajā laikā, 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls patur tiesības izmantot balvu citam konkursam vai atgriezt to konkursa balvas sponsoram.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.