KONKURSS – Laimē 2 biļetes uz brīvdabas mūzikas festivāls «Āboļdārzs»

ker_ielugumuKONKURSA BALVA

Izlozes uzvarētājs dāvanā iegūs divas biļetes (ielūgumus) uz brīvdabas mūzikas festivāls «Āboļdārzs».

 «Āboļdārzs» dos iespēju uzplaukt pavasarim mūsu sirdī, sajust piederību zemei un plašajiem Latvijas laukiem. Apmeklētājus priecēs mierpilna un atraktīva mūzika un radošas nodarbes visai ģimenei. 

Kad kukaiņi kļūst arvien rosīgāki un lien ārā no savām migām, bites piedūcina gaisu un ziedi ir gatavi vērties vaļā, senā Gaismas ābeļdārzā Bārbeles pagastā tieši ziedēšanas laikā, 13. maijā, pirmo reizi notiks brīvdabas mūzikas festivāls «Āboļdārzs».

Apmeklētāji varēs baudīt meditatīvu, pavasarīgi priecīgu mūziku kustīgos ritmos. Par to rūpēsies Dace Straume, dārdinot gongus, flautas meistare Ieva Rūtentāle un viņas draugi un regejs no galvenās pilsētas – Riga Reggae. Paralēli tam bērni un paaugušies cilvēki varēs izaicināt sevi un trenēt līdzsvaru uz ļodzīgajām virvēm, kā arī ķert ziedlapas, radoši izpausties, veidojot māla figūras un zvanus Ilzes Tigules un Ilzes Luģes vadībā, spēlēties smilšu kastē un apraudzīt sidrābeli. Zālīšu tetovējumu jeb hennas darbnīca ļaus īslaicīgi izrotāt ķermeni ar zīmējumiem un rotājumiem, savukārt festivāla organizētāji dalīsies savā pieredzē par to, kā viņiem gāja, nomainot pilsētas ikdienu pret dzīvi laukos, kā arī neslēps savas domas par pilsētas un lauku plusiem un mīnusiem.

Protams, būs pieejama arī laiska atpūta, zvilnot Banana Chill šūpuļmaisos, elpojot mierīgo un svaigo Gaismas lauku gaisu, vērojot ugunskuru un mielojoties ar visēdāju un veģetāriešu ēdieniem. 

 

KAS TEV JĀDARA?

  1. Kļūsti par Facebook.com/PozitivoSajutuPortals un Facebook.com/gaismasabolis sekotāju.
  2. Dalies ar šo ziņu savā Facebook profila laika joslā!
  3. Komentāros atzīmē draugu, kuru labprāt ņemtu sev līdz. 🙂

 

KONKURSA UZVARĒTĀJS

Tiks paziņots šeit 28.04.2017.

 

KONKURSA NOTEIKUMI

  1. Konkursā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs ar savu privāto Facebook.com profilu.
  2. Konkursa norises laiks: 18.04. –28.04.2017.
  3. Balva tiks izlozēta 28.04.2017. starp visiem Facebook.com lietotājiem, kuri būs pareizi izpildījuši visus konkursa nosacījumus.
  4. Konkursa uzvarētājs tiks paziņots šajā rakstā (Pozitīvo Sajūtu Portāls) un sociālajā tīklā facebook.com/PozitivoSajutuPortals/.
  5. Lai saņemtu balvu, uzvarētājam ir jāsazinās ar 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls redakciju, rakstot uz [email protected].
  6. Ja uzvarētājs nesazinās noteiktajā laikā, 528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls patur tiesības izmantot balvu citam konkursam vai atgriezt to konkursa balvas sponsoram.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.