„Koka Rīga” aicina pieteikties meistarklasēm

Februārī un martā Rīgas Austrumu izpilddirekcijas Koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga” (Krāsotāju ielā 12) norisināsies restaurācijas meistarklases. Tajās varēs vērot paraugdemonstrējumus, kā arī praktiski darboties, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem un apgūt jaunas iemaņas. Varēs uzzināt, kā pareizi noņemt krāsu koka logam vai tā detaļai, kā pats var pagatavot lineļļas ķiti, kā var izgatavot zudušo detaļu no jauna.

Pirmā nodarbība notiks 21.februārī. Tās tēma „Objekta novērtēšana”. Nodarbību vadīs Rīgas Celtniecības koledžas restaurācijas darbnīcas vadītājs, meistars Uģis Baļļa. Viņš 28. februārī vadīs arī nodarbību „Praktiskā restaurācija”.

14.martā kokapstrādes inženieris, guļbūves ēku celtnieks, stila mēbeļu galdnieks Guntars Upenieks stāstīs par detaļu aizvietošanu Savukārt 28.martā Guntars Upenieks un restaurators, dabīgo krāsu meistars Māris Līdaka atklās gala apdares noslēpumus.

Pieteikšanās meistarklasēm ir līdz 13. februārim, rakstot uz e-pastu:[email protected]. Pēc pieteikuma saņemsiet dalības apstiprinājumu. Dalības maksa ir 20 eiro par visu nodarbību ciklu.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.