Kāpēc

 

Pozitīvo Sajūtu Portāls www.528.lv –iedvesmo lasītāju! Ikdienas straujajā ritmā mēs pamanām lietas un informējam Tevi par tām, lai Tu varētu rīkoties: doties, domāt, darīt, izbaudīt.

Pozitīvo Sajūtu Portāls www.528.lv ir vieta, kur vari iegriezties, lai iepazītos ar notikumiem kultūras jomā, saņemtu padomu ikdienai un apskatītu pasauli no savādāka skatu punkta.

Esam izveidojuši četras sadaļas, kurās satilpinājām, mūsuprāt, visu noderīgo.

“Uz zemes” – šeit lasītājs aicināts iepazīties ar kultūras vai sabiedriskiem notikumiem.

“Lietas” – šis ir tirdziņš, kur var piedalīties ikviens amatnieks. Ja Tu adi, šuj, tamborē, pin, griez, loci, glezno, vāc, lasi vai jebkādā tehnikā radi citiem noderīgas lietas, tad esi laipni aicināts ievietot savu darinājumu mūsu tirdziņā (tas ir bez maksas).

“Acīmredzami” – tā ir vieta foto stāstiem un video sižetiem.

“Iedvesmo” – šajā sadaļā publicējam visu to, kas lasītājam liktu aizdomāties un varbūt pat saņemties rīcībai.

Lasītāj, arī Tu esi laipni aicināts piedalīties portāla satura veidošanā. Ja arī Tev ir ko pateikt, vēlies dalīties atmiņās, pārdomās, nopublicēt dzejoli vai stāstu, dalīties ar foto vai video, tad sūti ziņu uz e-pastu [email protected] Autortiesības garantētas!

 

528.lv Pozitīvo Sajūtu Portāls –  iedvesmo mūs skatīties uz pasauli plašāk, būt dabas mīļotājiem, atvērt sirdi lietām, kas dod gandarījumu un prieku. Kā jau mēs visi zinām, patiesas lielas Laimes nemaz nav, ir tikai daudz mazu laimīšu, kas padara mūsu dzīvi gaišāku. Iedvesmosim viens otru ar pozitīviem un sirsnīgiem pasākumiem, notikumiem, motivējošiem stāstiem un atklāsmēm. Ikviens spēj dot citiem prieku, daloties savos iespaidos un piedzīvojumos, kas atver sirdi jaunām iespējām būt laimīgiem cilvēkiem.

 

Kāpēc 528 ?

Mūzika un skaņa ir ļoti spēcīgs transformējošs darba rīks cilvēka ķermenī un dvēselē. 528 Hz ir Mīlestības signāls.

Mīlestības enerģijai atbilst arī īpaša skaņa un krāsa. Klausoties un uztverot pareizo Mīlestības frekvenci, tā atver sirdi, rada mieru, dziedina un atjauno..

Mīlestība ir tas, bez kā nevar pastāvēt neviena radība uz zemes. Mīlestība ir visapkārt mums un tai piemīt dziedinošais spēks un veiksmes formula.