Kalnciema kvartālā sezonas noslēguma koncerts: The Hazi Bros.

Sezonas noslēgumā, 18. septembrī viesos no Berlīnes ieradīsies The Hazi Bros., kas iepriecinās ar iespaidīgu un enerģisku Tomam Veitam līdzīgu vokālu, atraktīvu uzstāšanos un ironiskiem dziesmu tekstiem. Tha Hazi Bros. Viesojās Kalnciema kvartālā pagājušajā vasarā un ir kļuvuši par gaidītiem viesiem atkal.

Sastāvs: Ben Hazi, Howie Hazi, Hardy Hazi
Izklausās kā: Tom Waits, Bob Dylan, Leonard Cohen

The Hazi Bros. ir dzimuši skaistā Ungārijas upes Silvas ielejā. Kamēr viņu tēvi strādāja raktuvēs kā vergi, mātes gribēja labāku dzīvi saviem bērniem un mācīja viņiem instrumentus un dziedāšanu. Ģimene ceļoja no raktuves uz raktuvi un jau drīz brāļi spēlēja mūziku saviem tēviem un viņu kolēģiem ballītēs. Izplatījās jaunās grupas labā slava un dziesmas sāka atbalsoties Slivovicas kalnos. Brāļi radījas dziesmas ar nosakumu “Culture To The People” / „Kultūru tautai”, kuras nokļuva arī līdz Beer Lake City, kas zināma arī kā Berlīne. Šobrīd pieejamas un izdotas divas The Hazi Bros. dziesmu kolekcijas, kuras iespējams lejuplādēt internetā: CULTURE TO THE PEOPLE! (2008); THE PLUM HARVEST WAS BAD LAST YEAR (2010).

The Hazi Bros. ļoti ietekmējas no laikapstākļiem, lai gan viņi paši saka – kādas gan var būt ietekmes kurliem mūziķiem – zemestrīces varbūt? Tāpēc ir liels prieks, ka viņu brīvdabas koncerts Kalnciema kvartālā notiks tieši tagad- lieliskajā atvasarā!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.