Kalnciema kvartāla Saldumu tirdziņš un Šokomobīlis

18. oktobrī Kalnciema kvartāls aicina uz Saldumu tirdziņu, kura ietvaros viesosies unikāls Šokomobīlis ar dažādām izklaidējošām un izglītojošām starptautiskās kampaņas “Padari šokolādi godīgu!” atrakcijām.

Starptautiskais godīgās tirdzniecības (fair trade) Šokomobīlis, kas devies tūrē pa visu Eiropu, 18. oktobrī piestās Rīgā un pievienosies Kalnciema kvartāla Saldumu tirdziņam. Kampaņa „Padari Šokolādi Godīgu” stāsta par kakao pupiņu audzētāju apstākļiem un šokolādes ražošanu ar dažādu jautru atrakciju palīdzību. No plkst. 10:00 līdz 16:00 kvartālā būs apskatāma kampaņas izstāde par kakao pupiņu audzētāju dzīvi, iespēja nofotogrāfēties īpašā fotostūrī, sildīties Nila Īles un grupas koncerta perkusiju ritmos, piedalīties viktorīnās ar balvām. Bērni varēs radoši darboties šokolādes darbnīcās, vienlaikus atbalstot godīgo tirdzniecību šokolādes nozarē. Gan bērni, gan pieaugušie varēs iemēģināt roku šokolādes liešanā.

Visu dienu kampaņas komanda runās ar cilvēkiem, kā arī vāks parakstus petīcijai par godīgu šokolādes tirdzniecību. No plkst. 12.30 Vīnu veikala zālē būs pirmizrāde animācijas īsfilmām par godīgo tirdzniecību. Pasākums noslēgsies 16.00, tāpēc ikviens aicināts ierasties laicīgi, kamēr visa šokolāde vēl nebūs apēsta.

Saldumu tirdziņā piedalīsies gardumu, kārumu, našķu un šokolādes tirgotāji. Kūkas, konfektes, cepumi, sukādes un veselīgi gardumi – tas viss tirdziņā šoreiz, kā arī, protams, citi Latvijas zemnieku un amatnieku labumi

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.