Jurija Dojca fotoizstāde „LAST FOLIO“ Marka Rotko mākslas centrā

Jau nākošā gada sākumā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā būs apskatāma  Jurija Dojca (Slovākija-Kanāda) fotoizstāde „LAST FOLIO“

Izstāde norisināsies no 17.01.-12.04.

2015. gada 17. janvārī

            14.30 Diskusija un filmas prezentācija

            16.30 Izstādes atklāšana

Fotogrāfisks ceļojums ar Juriju Dojcu pastāstīs par to, kas palicis no kādreiz dzīvīgas Slovākijas ebreju kopienas un pasaules, kurā viņi dzīvoja. Viņa fotogrāfijas spēj ne tikai stāstīt par vēsturi, bet padarīt to sajūtamu. Izstādē Pēdējais Folio tiks rādīta arī filma, ko veidojis Jurijs Dojcs un Katja Krausova.

Katja Krausova stāsta: “Jurijs un es izbraukājām daudzus ceļus uz mazpilsētām un ciematiem visā valstī, tikāmies ar cilvēkiem un meklējām dzīvības paliekas un atmiņu fragmentus. Atspoguļot mūsu ģimenes pieredzi un pasauli, kurā viņi dzīvoja un nomira, ir bijis ārkārtīgi spēcīgs emocionāls, garīgs un dziļi personisks pārdzīvojums.

Pēc ceļojumiem uz tādām pilsētām kā, piemēram, Kembridža, Brisele, Ņujorka, Vīne, Roma un citiem pasaules lielākajiem mākslas un kultūras centriem, „Last Folio” izstāde ir sasniegusi arī Daugavpili, kur tā būs apskatāma Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā no 2015. gada 17. janvāra līdz 12. aprīlim, pēc kā dosies uz Berlīni un Maskavu.

 

Vairāk informācijas:

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Mihaila iela 3, Daugavpils cietoksnis, Daugavpils

www.rotkocentrs.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.