Jauno Latvijas autoru stāstu krājumu lejupielāde bez maksas

E-grāmatu Publicētavā klajā nācis jauno Latvijas autoru meistardarbu krājums Kandidāts. Izdevumā apkopoti desmit 2013.gadā “Literāro akadēmiju” beigušu autoru stāsti. Šī e-grāmata bez maksas ir pieejama interneta grāmatnīcā Las.am un tā ir lasāma no Jebkura ražotāja jebkuras elektroniskas ierīces kurai ir ekrāns.

Kandidāts – tie ir desmit autori, kuri 2013.gadā pilnveidojuši savu rakstītprasmi “Literārās Akadēmijas” Prozas meistardarbnīcā Gunta Bereļa vadībā. E-grāmatā apkopotie stāsti tapuši kā meistardarbi Prozas meistardarbnīcas noslēgumā. Ne visi krājumā ietvertie autori ir iesācēji – dažs iepriekš publicējies periodikā, citam jau iznākusi grāmata, vēl cits dzejā ar grāmatu debitē vienlaikus ar Kandidātu, bet visus viņus vieno fakts, ka pagaidām viņi paši sevi uzskata par kandidātiem uz literatūru.

E-grāmata tapusi ar “Latvijas Mobilā Telefona” atbalstu un tā bez maksas ir lejupielādējama interneta grāmatnīcā Las.am. Kā visas vietnē Las.am atrodamās e-grāmatas, arī šī ir lasāma uz jebkura viedtālruņa, planšetdatora, personālā vai portatīvā datora, kā arī uz speciālajām e-grāmatu ierīcēm.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.