Izzinošā darbnīca bērniem „Tumsu gaidām ar gaismu”

ES māja sadarbībā ar Pasaules Dabas Fonda Pandu aicina bērnus un viņu vecākus trešdien, 22.oktobrī, no plkst.11:00 – 13:00 apmeklēt izzinošo darbnīcu „Tumsu gaidām ar gaismu”.

Izzinošās darbnīcas laikā bērniem būs iespēja kopā ar Pandu aktīvi un radoši izzināt dabas daudzveidības un aizsardzības jautājumus, kā arī noskaidrot, ko meklēt un atrast dabā rudenī, kā to saudzīgi un lietderīgi izmantot. Būs iespēja arī izgatavot svečturus no otrreiz izmantojamiem materiāliem, lai sagatavotos ziemas gaidīšanai, tumšajiem rītiem un vakariem.

Programmā stāsts bērniem par Baltijas jūras un mežu aizsardzību, animācijas studijas AtomArt bērnu filmas, pandas masku veidošana, radoša otrreizēja materiālu izmantošana, vides zinību erudīcijas spēle „Panda un 22 papagaiļi” un citas aktivitātes.

Pasākumā gaidīti bērni vecumā no 5 līdz 10 gadiem. Ar mazajiem darbosies Pasaules Dabas Fonda simboliskais tēls – Panda, kuram palīdzēs fonda brīvprātīgās kustības dalībnieki.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi [email protected] vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.