Izstādes „KITCHEN exposition”

No 2015. gada 2. līdz 27. februārim ES mājā (Aspazijas bulvārī 28) Rīgā viesosies ikgadējā starptautiskā fotoizstāde „KITCHEN exposition”. Intrigu rada fakts, ka šī izstāde nepavisam nav veltīta kulinārijai!

Tomēr analoģija ar virtuvi (angļu valodā „kitchen”) nav nejauša. ”Izstādes „KITCHEN exposition” koncepcija atgādina to, kas parasti notiek virtuvē,” stāsta izstādes kuratore Ramona Apalko, ”izstādē apvienoti dažādi fotogrāfijas stili… un tā novedīs līdz viršanas pakāpei pat to cilvēku asinis, kas pret mākslu ir gluži vienaldzīgi”.

Līdzīgi tam, kā mēs virtuvē sajaucam dažādas ēdiena sastāvdaļas, izstādē, kurā pārstāvēti jaunie mākslinieki no dažādām pasaules malām, apvienosies vairāki stili un priekšstati, lai beigās radītu neparastu ideju, iedvesmas un vizuālo tēlu kokteili.

„KITCHEN exposition” dibinātāji ir franču asociācija „Les Tresses”. Ik gadu izstāde viesojas dažādās Eiropas pilsētās. Pirmā izstāde notika Nicā (Francija), vēlāk tā viesojās Lillē (Francija) un Kijevā (Ukraina). Katru gadu dalībnieku sastāvs mainās, bet organizatoru vēlme pārsteigt un radīt jaunas idejas paliek nemainīga.

Rīga kļūs par ceturto pilsētu, kurā noritēs „KITCHEN exposition”. Šoreiz par dalībniekiem kļūs fotogrāfi Asja Belova (Asya Belova) no Rīgas, Džess Boids Reids (Jesse Boyd Reid) no Pērtas, Pazlmens Leungs (Puzzleman Leung) no Makao, Marko Miralja (Marco Miraglia) no Parīzes.

Izstāde neapšaubāmi „atdzīvinās” līdz februārim jau pieklusušo Latvijas galvaspilsētas kultūras dzīvi. „KITCHEN exposition” turpinās aizraujošu projektu triumfa gājienu Rīgā.

www.kitchen-exposition.com

www.facebook.com/expositionkitchen

instagram: @kexposition

PROMO videos:

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.