Izproti savu bērnu – Lekciju cikls “Maiju kalendāra bērni”

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska (www.leldefeldmane.lv)

Šis ir unikāls kurss, kurā esmu apvienojusi maiju kalendāra zināšanas un pedagoģijas zināšanas.

Pirmo reizi “uz zemes” vadīšu kursu Maiju kalendāra bērni.

– saka Gunta Dauģe

Mēs visi savā ziņā nodarām pāri saviem bērniem, bet ir kļūdas, kas bērnā atstās neizdzēšamas sekas. Kādas tās ir? Kā nu kuram bērnam!

Šis kurss ne tikai sniedz atbildes uz to, cik ‘savdabīgs’ ir mūsu bērns, bet arī skaidro kādas ir mūsu attiecības ar vecākiem.

Maiju kalendāra bērni – Šis cikls ir paredzēts gan tiem, kuriem ir bērni, gan arī visiem tiem, kuri vēlas atrast atbildes par savām un savu vecāku attiecībām. Es pati esmu divu bērnu māte un pedagoģe pēc izglītības, tāpēc bērnu audzināšana un izprašana man ir būtiska ikdienas sastāvdaļa.

Katrs no mums sevī nes kādu no maiju kalendāra enerģijām, kura veido mūs un ietekmē, caur kuru mēs veidojam attiecības ar citiem cilvēkiem. Mēs kā vecāki ar savu enerģiju un savu personisko izpratni audzinām bērnus, kuru enerģija var būt ļoti atšķirīga un nereti nonākam situācijās ‘ko darīt?’.

Šis kurss nebūs teorētiskas lekcijas, bet iekļaus skaidrojumus un padomus, kas notiek ar mūsu bērniem, kāpēc mani vecāki pret mani izturējās tieši šādi. Kāpēc es esmu izaudzis tieši šāds cilvēks. Kas ir tas būtiskais, ko der atcerēties audzinot bērnu.

Kurss saturēs kopumā četras nodarbības, par katru no debesspusēm, bet katrā nodarbībā stāstīšu arī vispērējas audzināšanas nianses, kas jāņem vērā jebkura bērna audzināšanā.

-stāsta lektore Gunta Dauģe.

Kursa apmeklētājiem nav nepieciešamas maiju kalendāra zināšanas, bet iepriekš jānoskaidro, kāda ir viņu, viņu bērnu un viņu vecāku maiju kalendāra zīmes ierakstot dzimšanas datumus http://maiji.zabre.lv/


1.nodarbība – Austrumu bērni – 19.marts:

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska (www.leldefeldmane.lv)

Austrumu bērni – ‘Es gribu! – bērni’ pret ‘Es nekas neesmu! – bērniem’. Kā audzināt bērnu, kurš pats izvēlas savu ceļu un zina labāk, kas viņam ir vajadzīgs. Kāpēc man – austrumu bērnam ir zems pašnovērtējums un vēlme sevi žēlot.
PIESAKIES ŠEIT: https://www.facebook.com/events/2248476615405481/

2.nodarbība – Ziemeļu bērni – 26.marts:

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska (www.leldefeldmane.lv)

Ziemeļu bērni – ‘Es varu! – bērni’ pret ‘Es baidos! – bērniem’. Kā iedrošināt bērnu uz varoņdarbiem un iemācīties nebaidīties uzdrīkstēties un realizēt savus sapņus. Kāpēc man – ziemeļu bērnam liekas, ka visa pasaule ir pret mani.
PIESAKIES ŠEIT: https://www.facebook.com/events/2729377437104945/

3.nodarbība – Rietumu bērni – 2. aprīlis

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska (www.leldefeldmane.lv)

Rietumu bērni – ‘Es radu! – bērni’ pret ‘Es neesmu! – bērniem’. Kā ļaut bērnam attīstīt savu fantāziju un izpaust sevi caur mākslu, mūziku un radīšanu. Kāpēc mani – rietumu bērnu neviens nesaprot, kāpēc es nevaru atrast savu vietu.
PIESAKIES ŠEIT: https://www.facebook.com/events/261490578093398/

4.nodarbība – Dienvidu bērni – 9.aprīlis

Foto: Lelde Feldmane – Zajarska (www.leldefeldmane.lv)

Dienvidu bērni – ‘Es esmu! – bērni!’ pret ‘Es negribu! – bērniem’. Kā motivēt bērnā vēlmi kaut ko sasniegt un izdarīt lietas līdz galam. Kāpēc man – dienvidu bērnam ir tik liels slinkums un trūkst motivācijas, dzīves jēgas.
PIESAKIES ŠEIT: https://www.facebook.com/events/2429535567081324/

Kurss būs interesants gan tiem, kas pārvalda maiju kalendāru, gan tiem, kas par to neko īsti nezina.

Vienas nodarbības cena 15 EUR.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.