Izdots CD “Mazās muzikālās pasakas”

Izdevniecība “Upe tuviem un tāliem” sagatavojusi bērniem adresētu kamermūzikas ierakstu, kurā apkopotas septiņu latviešu komponistu kompozīcijas-aranžējumi mums zināmiem un iemīļotiem pasaku sižetiem – “Trīs ruksīši”,  “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Meža gulbji”, “Bonifācija brīvdienas”, “Pasaka par Mazo Jenotu”, “Trīs rieksti Pelnrušķītei” un latviešu tautas pasakai “Garā pupa”. Muzikālo materiālu veidojuši Valts Pūce, Georgs Pelēcis, Raimonds Macats, Madars Kalniņš, Rihards Zaļupe, Oleksijs Demčenko un Raimonds Petrauskis. Visas kompozīcijas radītas, izmantojot akadēmiskās mūzikas instrumentus, tā veidojot niansētu kamermūzikas skanējumu.

Muzikālo materiālu veidojuši Latvijas labākie izpildītājmākslinieki – Oskars Petrauskis (saksofons), Ivars Bezprozvanovs (čells), Raimonds Ozols (vijole), Artūrs Noviks (akordeons), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Linda Eizenberga (fagots), Aldis Kolosovs (klarnete), Andis Klučnieks (flauta), Oskars Krašauskis-Krauze (arfa), Ivars Kalniņš(perkusijas), kā arī ierakstos ir piedalījušie arī paši autori!

CD pievienota arī pavisam jaunās mākslinieces Hellas zīmēta krāsaina grāmatiņa, kurā atrodami ne tikai visu pasaciņu sižeti, bet arī vizuāla iepazīšanās ar dažādiem mūzikas instrumentiem.

No 1.jūnija CD Mazās muzikālās pasakas būs nopērkamas Latvijas grāmatu un ierakstu tirdzniecības vietās.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.