Interaktīvais ceļojums „Domā globāli, dari lokāli!”

Svētdien, 21. septembrī Latvijas platforma attīstības sadarbībai kopā ar biedru organizācijām aicina jauniešus un jebkuru interesentu pievienoties interaktīvam ceļojumam „Domā globāli, dari lokāli!”. Pasākums ir viens no Rīgas Jauniešu mēneša pasākumiem. Dalībnieki aicināti ieplānot laiku ceļojumam, sākot no plkst. 15.00 līdz pat vakaram.

No plkst 15.00 līdz 18:00 Rīgas centrā būs atvērtas vairākas pieturvietas, kurās piestājot, no dažādiem skatu punktiem būs iespēja izpētīt savu personisko saikni ar pasaulē notiekošajiem procesiem, kā arī ieraudzīt veidus, kā mūsu ikdienas izvēles ietekmē globālas lietas.

Pasākuma koordinējošais punkts atradīsies Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, Raiņa bulvārī 8. Tur dalībniekiem būs iespējas iegūt vispārēju informāciju par pasākumiem pieturās, kā arī saņemt sava ceļojuma karti.

Kopskaitā ceļojuma laikā jūs varēsiet apmeklēt sešas pieturvietas.

Rīgas Valsts 1.ģimnāzija pietura „Attīstības brīdis”. Pasākuma koordinējošais punkts. Dalībniekiem būs iespēja ieskatīties daudzveidīgā izglītības pasaulē interaktīvas darbnīcas laikā, ko novadīs jaunieši no Jaunatnes Attīstības un Sadarbības Multikulturālās Apvienības.

Bastejkalns – pietura „Eko cilvēks”. Interaktīva slēpņošanas spēle un radošās darbnīcas par mūsdienu cilvēka patēriņu. Vai zini, cik pats apēd un cik paliek atkritumos? Kā ietaupīt gan savus, gan dabas resursus un cik nozīmīgi ir tavi ikdienas paradumi mūsu planētai!

Pieturvietā saimniekos biedrība Homo ecos:.

Laimas pulkstenis „Drošās satikšanās”. Interaktīvas un informatīvas aktivitātes jauniešiem par cilvēktiesību tēmām, seksuālo/reproduktīvāo veselību un cilvēku tirdzniecību.

Pieturvietas saimnieki biedrība ‘Patvērums „Drošā māja”” un biedrība „Papardes zieds”.

Hotel De Rome „Brīvs un prātīgs”. Nāc un uzzini, kas ir brīvprātīgais darbs! Piedalies atraktīvās aktivitātēs, izpaudies radoši un saņem informāciju par savām iespējām. Iegūsti jaunu pieredzi un esi viens no mums!

Pieturvietas saimnieki: Radošā apvienība jauniešiem „Trepes”, servisa suņu biedrība „Teodors”. Latvijas neredzīgo biedrība un biedrība „Solis tuvāk”.

Doma laukums„Prezident-tūre”. Pietura par nākotni – dažāda formāta sarunas ar neierastiem sarunu biedriem un objektiem par attīstību Rīgā, Latvijas laukos un citviet pasaulē. Uzzināsi, ko globāli–lokālu varēsi darīt 2015. gadā un kāpēc jaunieši ir nozīmīgi Latvijas Prezidentūrai ES Padomē. Pieturvietas saimnieki: Latvijas platforma attīstības sadarbībai, Latvijas Lauku forums un Latvijas Jaunatnes padome

Ceļojumu noslēdzošā pieturvieta visus dalībniekus gaidīs no plkst. 19:00 jauniešu studijā „BaMbuss”, Brīvības ielā 204. Pieturvietas nosaukums „Muzikālā glokalizācija”. Ceļojuma noslēgums kopā ar muzicējošiem jauniešiem, kurā skanēs globālas dziesmas lokālā izpildījumā. Būs arī loterija un balvas aktīvākajiem dienas dalībniekiem, gardi našķi un kopumā pozitīva atmosfēra!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.