Ingus Pētersons un stīgu kvartets Kalnciema kvartālā

2014. gada 3. jūlijā Kalnciema kvartāla brīvdabas koncertā uzstāsies sieviešu mīlētais dziedātājs, latviešu populārās mūzikas klasiķis Ingus Pētersons un jauniešu orķestra “Cascade Youth Orchestra” stīgu kvartets, kas atceļojis no ASV.

Ingus Pētersons ir pazīstams latviešu dziedātājs, kurš kļuva populārs astoņdesmitajos gados, kad vairākas viņa dziesmas kļuva par tautā mīlētiem hītiem. Vēlāk Pētersons pievērsās opermūzikai, taču 2005. gadā viņš atgriezās popmūzikā, izdodot albumu “Zelta dziesmas šodien” un dodoties koncertturnejā pa visu Latviju. Arī Kalnciema kvartālā dziedātājs klausītājus iepriecinās ar savām Zelta dziesmām un vasarīgu disko programmu.

Jauniešu orķestra „Cascade Youth Orchestra” stīgu kvartets pārstāv organizāciju CYSO Amerikā, kas nodrošina pilnvērtīgu un stimulējošu vidi talantīgiem un apdāvinātiem jaunajiem mūziķiem, palīdzot gadu ilgas mācību programmas laikā attīstīt jauniešu muzikālās iemaņas un pārliecību par savām spējām.
„Cascade Youth Orchestra” izpilda dažādus orķestra darbus, ieskaitot pašu studentu aranžētus, kā arī kameransambļu un lielformāta simfoniskos darbus. Katru gadu orķestris savu skaņdarbu bagāžai pievieno arvien jaunas kompozīcijas, izpildot tās gan vietējās skolās un koncertzālēs ASV, gan dodoties plašākās turnejās, kā tas noticis arī šoreiz, kad orķestris devies Eiropas turnejā.

Pasākuma laikā darbosies dažādas brīvdabas kafejnīcas.

Pasākuma norises laiks no 19.00-23.00. Ieeja bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.