Iknedēļas EcoEnglish nodarbības

Uzlabo savas angļu valodas prasmes, apspriežot vides tematiku – pievienojies homo ecos: iknedēļas EcoEnglish nodarbībām!

EcoEnglish ir Tava iespēja uzlabot savas angļu valodas iemaņas (runātprasmi, jēgpilnas klausīšanās spēju, kā arī gramatiku), apspriežot sirdij tuvas tēmas: zaļo dzīvesveidu, vidi, ēdienu, ilgtspējīgu attīstību un citas.

EcoEnglish nodarbības 2013. gadā izveidoja Eiropas Brīvpratigais Darbs (European Voluntary Service) dalībniece Beáta no Ungārijas, kura ilgu laiku pirms tam pavadīja Lielbritānijā. Pagājušā gada decembra beigās Beáta devas mājās, un šo iniciatīvu tālāk turpināja pašmāju brīvprātīgais Valters. No 2014. gada februāra nodarbības vada mūsu biedrības jaunā EBD brīvprātīgā – Janny.

Janny ir no Nīderlandes un mācījās angļuvalodu divvalodīgā skolā Roterdamā. Viņa studēja literatūru un žurnālistisku Leidenē (Nīderlandē) un Vīnē (Austrijā), kā arī vairākus gadus strādāja dažādos veikalos un IT firmā. Brīvajā laikā viņai patīk apceļot pasauli, lai iepazītu jaunas kultūras un mācītos jaunas valodas. Janny paliks homo ecos: visu šo gadu.

Eco English notiek katru pirmdienu no plkst 17.30 homo ecos: Zaļajā stāvā, Enerstīnes ielā 12.

Nodarbības ir par ziedojumiem.

Ja vēlaties apmeklēt nākamo nodarbību, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.