Ikdienas produkti, kas padara zobus baltākus

Mēs ik dienas smaidam un ir svarīgi, lai mūsu smaids priecē citus. Skaistu smaidu veido veselīgi un balti zobi. Diemžēl bieži mēs sastopamies ar lietām, kas nelabvēlīgi ietekmē mūsu zobu krāsu kā, piemēram, kafija, sarkanvīns, tēja un cigaretes. Pastāv daudzas zobu balināšanas metodes, kas sola nodrošināt žilbinošu Holivudas smaidu, bet par kādu cenu? Turklāt daudzu šo metožu pamatā ir ķīmiskas sastāvdaļas, kas var ietekmēt zobu emalju vai izraisīt blakusparādības. Jānorāda, ka tā pat var izraisīt vēzi. Tā vietā mēs vēlamies iedrošināt izmēģināt dabiskus produktus, kas tavam smaidam ne tikai liks spīdēt, bet arī nodrošinās jūs ar vispārējo zobu veselību.

Pārtikas produkti, kas balina zobus:

Šitaki sēnes:

Populārākās Japānas sēnes , kas atzītas visa pasaulē kā delikatese, satur vielu, ko sauc par lentinanu. Šī viela aptur baktērijas mute un novērš zobu aplikumu.

Zemenes:

Šīs ogas ir iedarbīgākais pārtikas produkts, kas veicina baltu smaidu. Zemenes satur ābolskābi , kas palīdz dabiski izbalināt zobus.

Sīpoli:

Sīpoli satur sēra savienojumus , kas samazina baktērijas, kuras var izraisīt zobu bojāšanos.  Sīpolus jālieto neapstrādātus  (lietojot salātos), lai nodrošinātu to pareizu iedarbību.

Burkāni:

Burkāni ir labvēlīga jūsu veselībai neskaitāmos veidos, bet visbūtiskāk šie kraukšķīgie dārzeņi  ietekmē tieši zobus. Tāpēc, piemēram,  trušiem ir tik spēcīgas zobi! Tieši burkānu graušana palīdz stimulēt siekalas un mazgā prom pārtikas atliekas. Selerijām un āboliem arī ir šāda ietekme.

Bumbieri :

Bumbieri ir brīnišķīgs pārtikas produkts, kas neitralizē mutes smaku, kā arī stimulēt siekalas līdzīgi kā burkāni un āboli.

Banānu mizas:

Berzējot zobs ar  banānu mizu  var ātri atbrīvoties to zobu virsējiem traipiem.

Cepamā soda:

Cepamā soda ir viens no visefektīvākajiem  dabiskajiem produktiem, kā var panākt žilbinošu smaidu. Šī sāls forma iedarbojas nevainojami, ja to kombinē ar ābolu sidra etiķi. Tā darbojas kā abrazīva pasta, kas noberž zobu traipus.

Ananāss:

Ananāss satur enzīmu jeb bromelainu, kas darbojas kā dabisks traipu noņēmēju  un palīdz cīnīties ar iekaisumu.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.