Ieskaties sakrālajā Maiju kalendārā – bezmaksas ievadnodarība 30. Martā

Foto: Roberts Blumbergs

Foto: Roberts Blumbergs

Sakrālais kalendārs apvieno NEIZSAKĀMO ar to, kurš FORMĒ UN SISTEMATIZĒ, Mūžību ar Laiku, Esību ar Darbību. Tas, kas mūžu mūžos ir zināms mūsu garam, kļūst izprotams prātam un top par reālu instrumentu, lai mēs varam stabili justies un izpausties savā realitātē materiāli un garīgi, darbībā un sadarbībā, vērtības radīšanā, apzināšanā un atstāšanā aiz sevis. Maiju tauta no senlaikiem ir glabājusi zināšanas par laika straumes vadlīnijām. Tagad uz laikmetu sliekšņa tās tiek atvērtas visai cilvēcei. Maiji paši saka, ka kalendārus, kas ataino kosmiskās evolūcijas likumsakarības viņiem glabāšanā atstājuši Dievi. Zinātnieki pieņem varbūtību, ka šīs slepenās zinības ir atlantu civilizācijas mantojums. Maiju teikas un slāvu-āriešu vēdas apraksta kalendāros notikumus pirms 40 000 un vairāk gadiem. Zinības par laika pavedieniem saglabātas ne tikai Meksikā, mūsu senči tās ieauda arī Lielvārdes jostas rakstos.

Aicinam uz Ievadnodarbību jaunajam Maiju kalendāra apmācību ciklam.
Kursa mērķis ir veidot izpratni par maiju kalendāra Sakrālo gadu jeb colkinu no dažādiem aspektiem – gan no laika ritējumu, gan tā ietekmes cilvēka dzīvē. Iedot pamatzināšanas tam kā darbojas Maiju kalendārs un kā tas ir jāizmanto, lai pavērtu ceļu tālākai tā izziņai, kurai nav robežu, jo „Dienu Matricē” iekodētās zināšanas ir bezgalīgas.
Ievadnodarbībā uzzināsiet par maiju kalendāra vēsturi, būtību un darbību, kā arī ieskatu par to, kāpēc katrs no dalībniekiem ir ieradies uz šīm mācībām.

Bezmaksas ievadnodarbība 30. martā plkst. 19:00 Vecpilsētas iela 19, Jogas istabā.

 

 

 

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.