Iepazīt Rīgu bezmaksas ekskursijā “Riga Culture Free Tour”

No 2014. gada 13.jūnija Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem tiek piedāvāta bezmaksas ekskursija “Riga Culture Free Tour”. Ekskursija sākas katru dienu plkst. 12.00 pie Raiņa pieminekļa, notiek angļu valodā un tā ir veltīta Rīgas vēsturei, arhitektūrai unievērojamu rīdzinieku dzīvesstāstiem.

“Riga Culture Free Tour” ir radīta ar mērķi atklāt Rīgu kā bagātīgas kultūras mantinieci un mājvietu. Ekskursijas organizatori ir tūrisma aģentūras “Travel Jam” vadītāji, darbinieki un domubiedri, kuri vēlējās dalīties savās zināšanās un pieredzē. Uz šo soli viņus pamudināja Rīgai piešķirtais Eiropas kultūras galvaspilsētas tituls.

Visi ekskursijas vadītāji ir sertificēti gidi, kuru izglītība un profesija ir saistīta ar kultūru. Gidu ikdienas nodarbošanās iekļauj tādas sfēras kā mākslas vēstures studijas, kultūras žurnālistika, muzeju un teātru darbība, pilsētplānošana, brīvprātīgais darbskultūras un sociālajos projektos, u.c.

Divarpus stundas ilgā pastaiga sākas pie Raiņa pieminekļa Esplanādē. Tas ir pazīstams katram rīdziniekam un viegli atrodams arī nezinātājiem. Maršruts turpinās gar krāšņo Latvijas Mākslas akadēmijas ēku, bet tālāk ved caur Jūgendstila rajonu un Kronvalda parku uz Vecrīgu. Vecpilsētā apskates objektu vidū ir senais “Trīs brāļu” ansamblis, Doma laukums, Rātslaukums, Melngalvju nams un citas ievērojamas, interesantiem stāstiem apvītas Rīgas vietas.

Papildu informācija: http://www.rigaculturefreetour.lv/

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.