“Ielu Kultūras pasākums”

30.maijā Rīgā, Ziedoņdārzā norisināsies LKA Latvijas Kultūras koledžas studentu un RIGA 2014 projekta ietvaros kopīgi rīkotais “Ielu Kultūras pasākums”. Pasākuma mērķis ir izsolīt Latvijas graffiti mākslinieku Rudens Stencil, Tomek, UKNO x MKTA, Eddy DRG un pasaulē atpazīstamību ieguvušā Latvijas ielu mākslinieka Kiwie darbus, bet izsolē iegūtos līdzekļus ziedot labdarībai, Ziedot.lv projektam “Vasaras nometnes trūcīgiem bērniem”.

Jau no plkst. 10.00 visas dienas garumā Ziedoņdārza apmeklētāji varēs iepazīties ar jauno fotogrāfu – Jāņa Ozola, Kristapa Berga, Edgara Kalmēna, Artūra Pučeka un Ievas Bērtulsones, un atpazīstamā Billija Loča darbiem. Dienas otro daļu ar performanci atklās LKA Latvijas Kultūras koledžas un deju grupas “BUMP” dejotāji.

Izsoles sākums paredzēts plkst. 18.30. Izsolē tiks izsolīti Rudens Stencil, Tomek, UKNO x MKTA, Eddy DRG un, pasaulē atpazīstamā, Kiwie darbi, kuri tiks zīmēti speciāli pasākumam. Pieteikšanās izsolei būs iespējama pasākuma dienā no plkst. 10.00 līdz plkst. 17.00 Ziedoņdārzā, kā arī piesakoties iepriekš rakstot uz e-pastu: [email protected]

Projekta “Ziedoņdārza Svētki” ar koncertu plkst. 20.00 noslēgs un parka apmeklētājus priecēs Latvijas Hip-Hop mūzikas pārstāvji- Edavārdi, “Dirty Deal Audio” pārstāvji ansis un Oriole, apvienības “Kreisais Krasts” dalībnieki Punkts uz I un Jeekaa.

Vairāk informācijas par projektu un 30.maija aktivitātēm iespējams uzzināt: http://www.ziedondarzs.lv

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.