„Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības”

Projekta „Grāmatu putni jeb Pārdaugavas stāstu medības” ietvaros Jāņa Akuratera muzejā, O. Vācieša ielā 6a, notiks jau septītā nodarbība – MANS DZEJAS CEĻOJUMS PĀRDAUGAVĀ.

Dzejniece Ērika Bērziņa stāstīs par poētisku ekskursiju „Ceļojums ar dzejniekiem” pa Arkādiju, Torņakalnu, Āgenskalnu un Dzegužkalnu, kurā piedalījušies zināmākie jaunās paaudzes (un ne tikai) dzejnieki, kā arī dalīsies iespaidos par Ineses Zanderes organizētajiem dzejas kapusvētkiem Mārtiņa kapos, kuros ar dzejas un prozas lasījumiem piedalījās Daugavas kreisajā krastā dzīvojošie literāti. Autore lasīs savus dzejoļus, kas sacerēti, iedvesmojoties no Pārdaugavas vides un cilvēkiem.

Dzejniece Ērika Bērziņa (1977) studējusi Latvijas Universitātes Filoloģijas fakultātē, strādājusi par redaktori „Latvijas enciklopēdijā”, izdevniecībā „Valters un Rapa”, žurnālā „Cosmopolitan”, kopš 2010. gada – galvenās redaktores vietniece žurnālā „Mans Mazais”.

Ērika Bērziņa publicējas kopš 2001. gada, pirmais dzejoļu krājums „Ziemeļu lapsa” iznācis 2006. gadā. Piedalījusies vairākos starptautiskos dzejas festivālos Austrijā un Itālijā, dzeja publicēta angļu valodā jauno autoru dzejas antoloģijā „Bridges”. Organizējusi vairākus starpdisciplinārus kultūras pasākumus, iesaistās kultūras projektu īstenošanā. Kopš 2004. gada – Dzejas dienu pasākuma „Ceļojums ar dzejniekiem” kuratore.

Ieeja bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.