Ģimeņu Sporta festivāls Rēzeknē

Svētdien, 24.augustā ģimenes tiek aicinātas piedalīties Ģimeņu sporta festivālā Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera. Pasākumā katra – gan liela, gan maza sportot griboša ģimene varēs izmēģināt savus spēkus dažādās sportiskās aktivitātēs. Dalībniekus mudinās sportot festivāla īpašā viese – Olimpisko spēļu, Pasaules un Eiropas čempionātu dalībniece Aiga Grabuste.

Ģimeņu sporta festivāla atklāšana notiks plkst. 12.00. Tā laikā būs iespēja piedalīties aizraujošās un atraktīvās sportiskās aktivitātēs visai ģimenei – būs iespēja spēlēt jau ierastas, gan pavisam jaunas. Īpašais pasākuma pārsteigums – Burbuļbola turnīrs!

Festivāla dalībnieki tiks izaicināti pārspēt iepriekšējā Ģimeņu sporta festivāla dalībnieku sasniegumus 19.jūlijā, Neretā, kurā astoņgadīgā Endija Kapele roku saliekšanu un iztaisnošanu balstā guļus veica 41 reizi minūtes laikā, Mārtiņš Dubovskis (16 gadi) – 53 reizes, Kristaps Skrupskis (32 gadi) – 56 reizes.
Sacensībās var piedalīties ģimenes, kurās ir vismaz viens pieaugušais un vismaz viens bērns – garlaicīgi nebūs arī jaunākiem sportot gribētājiem. Tādēļ aicināts ikviens, jo līdzi nepieciešams vien ērts apģērbs un vēlme aktīvi atpūsties.

Ģimeņu sporta festivāls notiek sociālā projekta „Es zinu, Tu to vari!” ietvaros. Lielākā daļa projekta „Es zinu, Tu to vari!” pasākumu ir veltīti jauniešiem, atsevišķi pasākumi paredzēti arī ģimenēm kopā ar bērniem. Projekta mērķis ir iedvesmot jauniešus būt fiziski aktīviem un veidot izpratni, ka veselīgs un aktīvs dzīvesveids un atteikšanās no dažādu atkarības vielu lietošanas palīdz sasniegt nospraustos mērķus. Projekta ietvaros no jūlija līdz augustam notiek vairāk kā 58 pasākumi visā Latvijā – ielu basketbola turnīri, ielu vingrošanas sacensības un citi ielu kultūras pasākumi, kā arī nometnes un ģimeņu sporta dienas. Par visām projekta aktivitātēm var uzzināt portāla draugiem.lv lapā www.draugiem.lv/tutovari. Aktivitātes veidotas tā, lai tās būtu vienkāršas un viegli pieejamas ikvienam interesentam.

Veselības ministrija un Slimību profilakses un kontroles centrs atgādina – veselības saglabāšanas visa mūža garumā pamatā ir cilvēka personīgā atbildība. Ārstēšana un veselības aprūpe cilvēka veselību ietekmē aptuveni pa 20%. Atlikušie 80% ir katra cilvēka personīgi izdarītās izvēles – veselīgs vai neveselīgs dzīvesveids – uzturs, fiziskās aktivitātes vai to neesamība, veselībai kaitīgu vielu lietošana vai izvairīšanās no tām, riskants vai drošs dzīvesveids, sociālie faktori, izglītība u.c. Īpaši būtiski to ir apzināties jau jaunībā un savu dzīvi balstīt uz veselību pozitīvi ietekmējošām izvēlēm.

afisa_rezekne

afisa_rezekne

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.