Garšas tūre Jelgavā!

No 6. līdz 8. februārim Jelgavā norisināsies 17. Starptautiskais Ledus skulptūru festivāls. Jelgavas reģionālais tūrisma centrs festivāla laikā aicina iepazīt pilsētu ekskursijās ar gidu, akcijas „Garšas tūre Jelgavā!” ietvaros nobaudīt Jelgavas īpašos ēdienus, apskatīt ievērojamākos tūrisma objektus, kā arī visai ģimenei aktīvi pavadīt laiku slidojot, spēlējot boulingu un izklaidējoties bērnu atrakcijās.

Jelgavas īpašo ēdienu akcija „Garšas tūre Jelgavā!”. Piedalieties Jelgavas īpašo ēdienu akcijā, kas atzīta par Latvijas “Veiksmīgāko jauno tūrisma produktu 2014”. Akcijas laikā nogaršojiet Jelgavas īpašos ēdienus un iepazīstiet Jelgavas ievērojamākās apskates vietas. Lai piedalītos akcijā, saņemiet akcijas bukletu ar iezīmētu maršrutu, nobaudiet ēdienus un saņemiet zīmodziņus. Kad būs nogaršoti visi ēdieni, iegūsiet īpašo Jelgavas gardēža suvenīru – Jelgavas uzņēmumā „Keramika LV” izgatavoto fondī trauciņu ar Jelgavas simboliku. Akcijā piedalās ģimenes restorāns “Hercogs”, bistro “Silva”, krodziņš “Istaba” un picorāns “Tami Tami”. Akcijas bukleti pieejami ēdināšanas uzņēmumos un Tūrisma informācijas centrā. Vairāk informācijas par akciju: +371 63005447, www.visit.jelgava.lv.

Aktīvās atpūtas cienītājiem šajās dienās ir iespēja baudīt slidošanas priekus gan Jelgavas pilsētas publiskajā slidotavā Pasta salā, gan Jelgavas Ledus hallē. Slidošanas seansi ilgst vienu stundu. Par slidošanas seansu sākumiem Pasta salā uzziniet, zvanot pa telefonu +371 20367677, Jelgavas Ledus hallē – +371 63007220. Uz boulinga mačiem pilsētā aicina divas boulinga zāles “A-Z boulings” (+371 29900888) un atpūtas un sporta komplekss “Zemgale” (+371 63007700), savukārt bērni noteikti novērtēs izklaides bērnu izpriecu centrā “Bossiks”. Šeit var nodoties fiziskām aktivitātēm piepūšamajās, kāpelējamajās, lēkājamajās un citās atrakcijās. Ledus skulptūru festivāla laikā šeit būs konkursi ar balvām, ledus tērpi un mūzika.

Nodegustēt vietējos gardumus aicina vietējie suvenīru un pārtikas amatnieku veikaliņi. 7.februārī no pl.14:00-18:00 ciemos aicina “Pārtikas amatnieku sēta”, lai sasildītos ar veselīgo ķiploku tēju, karstu ābolu sulu un atgūtu enerģiju, degustējot Svētes maizi. Šeit ir pieejama plaša vietējo produktu izvēle vakariņu galdam un amatnieku darināti rokdarbi jaukai dāvanai saviem mīļajiem. Arī mājīgais eko veikals „Dbdaba” piedāvā apsildīt nosalušos degunus ar gardiem dzērieniem, to skaitā īpašiem siltiem sīrupu dzērieniem, karstvīnu un Latvijā ražotiem vīniem. Pašiem mazākajiem apmeklētājiem būs iespēja izpildīt īpašu uzdevumus saistībā ar Jelgavu un iegūt balviņas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.