Fotokonkurss „Kartupelis laiku lokos”

Eiropas kultūras galvaspilsētas gada notikums „Kartupeļu opera” izsludina fotokonkursu „Kartupelis laiku lokos”.Līdz 15.augustam ikviens aicināts atsūtīt fotogrāfiju – viss par un ap kartupeļiem, kartupeļu stādīšanu, novākšanu, ziedēšanas laiku un gozēšanos uz šķīvja, arī to draugiem un kaitniekiem.

Organizatori aicina sūtīt gan vecmāmiņas fotoalbumā atrastus vēsturiskus attēlus, gan pašu uzņemtus sadzīviskus momentus iz kartupeļu dzīves – ar humora piesitienu un pārsteiguma efektu.

Padalīties ar labākajiem tupeņu dzīves uzņēmumiem iespējams, sūtot tos uz e-pastu “[email protected]” līdz 15. augustam, norādot fotogrāfijas autoru, bildes nosaukumu un, ja zināms, tad tās tapšanas gadu.

Visas iesūtītās fotogrāfijas tiks publicētas mājaslapā www.kartupelis.lv sadaļā „Ieraugi”. Pēc kompetentas žūrijas vērtējuma, labākie darbi tiks apkopoti īpašajā „Kartupeļu brālības” kalendārā 2014./2015.gadam, kas publiski būs aplūkojams „Kartupeļu brālības Ražas svētkos” 7. septembrī kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014”.

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.