FOTO GALERIJA: Vimbu svētki Bauskā 2018

Foto:

Foto: Lelde Feldmane-Zajarska (www.leledefeldmane.lv)

Bauskā Mūsas upes krastā nu jau otro gadu pēc kārtas notiek VIMBU SVĒTKI. Tas ir aizraujošs pavasarīgs pasākums visai ģimenei, kur notiek labas gribas makšķerēšanas sacensības, kā arī dažādas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. 

Šogad apmeklētāju skaits bija ievērojami lielāks, divkāršojies vai pat trīskāršojies. Iemesls tam visnotaļ varētu būt patīkami siltais un saulainais laiks. Sacensību dalībnieku skaits šogad ievērojami palielinājies, par nominācijām Vimbu makšķerēšanā cīnijās šogad aptuveni 100 cilvēki.  Noķertās vimbas tika svērtas un mērītas, lai noskaidrotu veiksmīgākos un prasmīgākos Vimbu makšķerniekus un makšķernieces, pēc tam tās tika liktas kūpinātavā un priecēja apmeklētājus ar karsti kupinātām vimbām. Arī šogad svētku iespaidīgāko lomu palīdzēja noteikt pasākuma vadītājs – makšķernieks un dabas pētnieks Māris Olte.

Muzikālo baudījumu nodrošināja dabas draugs un makšķernieks Roberts Gobziņš, džezfanka apvienības Very Cool People un amizanto muzikālo performanci izpildīja Santehniķi. Amatnieku tirdziņā piedalijās 40 tirgotāji, kur bija iespēja iegādāties visdažādākos produktus no visas Latvijas.

 

Pasākums izdevies uz visiem 100!

Līdz nākamajam gadam!

 

Foto: Lelde Feldmane-Zajarska (www.leledefeldmane.lv)

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.