Festivāls “LABA DABA” Labākais lielais publiskais pasākums Latvijā

13. martā Latvijas Pasākumu producentu asociācija svinīgā apbalvošanas ceremonijā pasniedza balvas labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem. Nominācijā “Labākais lielais publiskais pasākums Latvijā” ieguva ikgadējais mūzikas festivāls “LABA DABA”. Nav noslēpums, ka festivāls atkārtoti atzīts par Latvijā labāko lielāko publisko pasākumu, informēja festivāla organizatoru pārstāve Kristīne Pinkule.

Nominācijā uz labāko lielo publisko pasākumu kopumā pretendēja pieci pasākumi. Vērtēšanā tika ņemti vērā vairāki kritēriji pēc kuriem novērtēta festivāla kvalitāte un atmosfēra. Jāatzīmē, ka vērtēšanā uzmanība bija pievērsta ne tikai pasākumu muzikālajai pusei, bet arī citiem atpūtas un izklaides piedāvājumiem dažādām vecuma grupām un interesēm.

Vērtēšanas rezultātā festivāls «Laba Daba» tika atzīts kā tīrākais un ģimenēm draudzīgākais festivāls. Interesanti, ka „Laba Daba” ir bijis pirmais festivāls Baltijā, kurā uz skatuves atradies koncertflīģelis.

Starptautiskās mūzikas festivāls «Laba Daba» ik gadu norisinās augusta pirmajā nedēļā Latvijas Universitātes atpūtas kompleksā «Ratnieki», Līgatnes pagastā. Šogad festivāls norisināsies no 1. līdz 3.augustam. „Laba Daba” piedāvās visdažādāko mūzikas stilu grupas un DJ apvienības. Šogad apmeklētājus priecēs vairāk kā sešdesmit mākslinieki uz sešām skatuvēm. Turpinot būt par draudzīgāko festivālu ģimenēm, „Labā Dabā” darbosies dažādas radošās un izzinošās darbnīcas visām paaudzēm.

Vairāk informācija par festival “LABA DABA” mājaslapā: http://www.labadaba.lv/

[Not a valid template]

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.