Estrādes un džeza mūzikas audzēkņu ansambļu Valsts konkursa fināls

12. aprīlī Bites Blūza klubā (Dzirnavu ielā 57a, Rīgā) notiks estrādes un džeza mūzikas audzēkņu ansambļu Valsts konkursa fināls. Izglītības programmas Mūzika (estrādes un džeza mūzika) konkurss norisinās pirmo reizi, šī programma ir visjaunākā mūzikas vidusskolu vēsturē.

Konkursā piedalīsies Rīgas Doma kora skolas, Jāzepa Mediņa Rīgas Mūzikas vidusskolas, Jelgavas Mūzikas vidusskolas, Ventspils Mūzikas vidusskolas un Alfrēda Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolas ansambļi. Katrs uzstāsies divdesmit minūtes.
Konkursu vērtēs starptautiska žūrija: viens no labākajiem Igaunijas basģitāristiem Toivo Unts (Toivo Unt), Manheinas Mūzikas un lietišķās mākslas augstskolas profesors, bundzinieks un perkusionists Mihaēls Kitners (Michael Küttner) no Vācijas, kā arī viens no vadošajiem Lietuvas džeza pianistiem Raimondas Dauginas.

Konkurss norisināsies no 14.00 līdz 17.00, savukārt plkst. 19.00 notiks ansambļa spēles meistarklase ar žūrijas piedalīšanos. Plkst. 20.00 notiks rezultātu paziņošana un dalībnieku apbalvošana.

Ieeja uz konkursu brīva!

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.