Esplanādē notiks koncerts visas nakts garumā – Saullēkts pilsētā

Sestdien, 26.jūlijā, kultūras vasarnīcā „Esplanāde 2014” Introvertās mākslas festivāla „Ad lucem” ietvaros notiks unikāls Eiropas kultūras galvaspilsētas programmas muzikāls notikums – koncerts „Saullēkts pilsētā”. Koncertā astoņu stundu garumā varēs izbaudīt neparastu, garīgu dimensiju naksnīgajā pilsētā. Tradicionālās mūzikas un improvizācijas koncerts norisināsies no sestdienas vakara līdz svētdienas rītam (no plkst.21:30 līdz plkst.05:30).

Kopā ar mūziķiem visas nakts garumā ikviens varēs gremdēties mūzikas meditatīvajās noskaņās un kopīgi sagaidīt sauli pašā pilsētas sirdī. Cilvēki ir aicināti ņemt līdzi deķīšus, sedziņas vai spilventiņus, būs arī speciāli krēsli, uz kuriem varēs gulēt un vienkārši baudīt nakti.

Koncertā piedalīsies interesanti mūziķu sastāvi – viņu vidū Biruta Ozoliņa kopā ar Nīderlandē studējošo jauno trompetistu Magnusu Bauģi, klausītāju iemīļotā Laima Jansone kopā ar komponistu un mūziķi Raimondu Tigulu un duduka spēles meistaru no Armēnijas, būs arī divi viesmākslinieki no Somijas, kas spēlēs dažādas kanteles, DJ Monsta un vēl citi mūziķi.

Kopumā 13.starptautiskais introvertās mākslas festivāls „Ad Lucem” piedāvās piecus noskaņās atšķirīgus koncertus Rīgas pilsētvidē un koncertzālēs, kā arī radošās darbnīcas, kas notiks kultūras pilī „Ziemeļblāzma”. Vairāki no koncertiem iekļauti Rīga 2014 programmā.

Ieeja pasākumā bez maksas.

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.