Emocionālā Inteliģence – lekcija

 

Zuargusa lekcija “Kāpēc mūsu dzīves sekmes ir atkarīgas no Emocionālās Inteliģences prasmēm?”

2015.gada 28.janvārī plkst. 19:00 Kalnciema kvartālā Latvijas Intelektuālās Attīstības fonda vadītājs Zuarguss (ex Viesturs Dūle) vadīs lekciju “Kāpēc mūsu dzīves sekmes ir atkarīgas no Emocionālās Inteliģences prasmēm?”, sniedzot ieskatu zinātniskajos pētījumos, dzīves piemēros un metodēs par Emocionālās Inteliģences ietekmi uz mūsu dzīves ikdienas darbiem un lielajiem sapņiem profesionālajā vai personīgajā attīstībā.

Ir zinātnieki, kuri nekaunas tieši, burtiski apgalvot un nosaukt ciparos to, ka mūsu dzīves izdošanās no 70 līdz pat 95 procentiem ir atkarīga no Emocionālās Inteliģences prasmēm. Turklāt viņi to apliecina ar daudziem un dažādiem pētījumiem biznesa vidē, izglītībā un pat zinātnē, kur liekas pietiktu tikai ar augstu IQ.

Izrādās, ka mūsu emocijas, kurām izglītības veidotāji teju visā pasaulē nu jau vairāk nekā 100 gadus nepievērš uzmanību, diktē mūsu ieradumus, kā arī stresa un mācību situācijās “regulē” mūsu uztveres spējas. Un, ja emocijām kaut kas nepatīk, tad tieši tās var “sakarīgu” cilvēku pat nemanot padarīt vai nu par aušu, par īgņu vai par cilvēku, kuram, šķiet, pēkšņi ir tikai viena rieva smadzenēs. Cilvēki ir sevi skolojuši, mēģinot stūķēt sevī zināšanas, pilnīgi nepievēršot uzmanību tam, ko par to visu saka emocijas. Savukārt emocijas ir darījušas to, ko gribējušas, lielākoties, bloķējot mūsu spēju izprast sevi, attīstīt sevi un realizēt to, uz ko mēs dzīvē varētu būt spējīgi.

Lekcija Kalnciema Kvartālā būs ievads 8 nedēļu ilgam mācību kursam “Augsts Emocionālās Inteliģences potenciāls”, kas sāksies pirmdien, 2.februārī (sīkā informācija intelektam.lv).

Šajā lekcijā un vēlāk sekojošajā mācību kursā tiks akcentēta Vērtību un Priekšstatu dominējošā loma dzīvē, kurus vai nu mēs spējam pavērst sev vēlamā virzienā, vai arī esam no tām atkarīgi, pašiem sev negribot. Kā arī tiks apskatītas Emocionālās Inteliģences praktiskās metodes, kas galvenokārt saistītas ar Apzinātības praksēm, kas kopā ar savu Priekšstatu maiņu un Vērtību analīzi ir Augstas Emocionālās Inteliģences pamatā.

Lekcijas ieejas maksa 8 EUR.

 

 

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.