Dzimis 1 Ben enerģijā

Cane

Spieķis, niedre –  Ben (Jukatāns) / Aj (Kiche)

Personība: populārs, zinošs, veiksmīgs un talantīgs. Cilvēks, kurš cīnās par principiem. Reaģē uz visām problēmām.

Maiji Ben zīmi definē kā Zemes koka ķermeni. Ben cilvēks stāv gluži kā tūkstoš gadus veca koka stumbra ķermenis. Jums ir spēcīgs raksturs ar nesatricināmu pārliecību. Šī pašpārliecinātība rodas, zinot sevi un personīgo spēku. Dzīves grūtības padara jūs stiprākus, un jūs no tā izaugat, jo mācāties no visām kļūdām un sakāvēm. Papildus jūsu grūtajam skatījumam jums ir līdzjūtīgi un dziedinoši aspekti.

Jums patīk sevi izglītot pēc iespējas labāk, vai arī jūs tikāt svētīts, ka jums tas ir, pateicoties savai ģimenei. Izcilība, iekšējais spēks, spēcīga loģika un līderība ir dažas no jūsu brīnišķīgajām īpašībām. Jūs esat inteliģents, drosmīgs un produktīvs, ar stingriem principiem. Jūs esat riska uzņēmējs un pionieris. Jums ir dāvana publiskai runai un jūs tiekat galā ar rezultātiem. Pat ja jums patīk atpūsties un izklaidēties, jūs esat disciplinēts smags darbinieks.

Jūs esat mājas un ģimenes garīgā būtība, aizsargs un vadošā gaisma. Drosmīgs un nesavtīgs jūs demonstrējat tipisku tēva figūru. Ar spēcīgām līdera īpašībām jūs veicat misiju, lai virzītu sabiedrību, kurā dzīvojat, jaunos virzienos. Jūs varat būt svarīga figūra savā sabiedrībā, kā arī labs vecāks.

Tā kā liela koka stumbrs ir liels un stiprs, tam ir vāja vieta. Jums visbiežāk trūkst elastības attiecībā uz jūsu uzskatiem un attieksmi pret cilvēkiem. Jāapzinās, ka jūs varat radīt problēmas darbā un laulības dzīvē, ja neesat elastīgs.

Izaicinājums: pārvarēt spītību, izturību un priekšniecību.

Līdzekļi kā pārvarēt: uzziniet par cilvēka dabu.

Piemērotas profesijas: mākslinieks, konsultants, pedagogs.

Zīmes, ar kurām jūs sadzīvojat: niedre (Ben), nazis (Etznab), nakts (Akbal) un trusis (Lamat)

Zīmes, kas veicina jūsu izaugsmi: niedre (Ben) , Zeme (Kaban), Krokodils (Imix), Čūska (Chikchan) un Ūdens (Muluk)

Your Tone

1

 

 

Vienotība

* Visu lietu sākums

* Pirmais

* Viss

Integritāte ir viens no jūsu galvenajiem aspektiem. 1. tonis apzīmē radīšanas posmu pirms dualitātes.

Jums patīk radīt, jo 1 ir radīšanas tonis. Jūs ātri rīkojaties un jums piemīt liela vara. Jūs esat pārliecināts un jums patīk virzīties uz priekšu dzīvē. Jūs demonstrējat veiksmīgu sniegumu, sastopoties ar šķērsli.


Jūsu iekšējās pasaules zīme  ir   Bens (Jukatāns) / Aj (Kiche)

Tas nozīmē to, ka Jums nepiemīt dualitātes.  Kāds Jūs esat vērsts uz ārējo pasauli tāds arī  esiet savos iekšējos zskatos un pārliecībā. 
Ir 20 maiju zīmes, kas mainās katru dienu. Dzimšanas diena nosaka jūsu dienas zīmi. Tas parāda jūsu tipiskos atribūtus, dominējošākās īpašības. Jums ir vēl 8 zīmes, kas ieskauj dienas zīmi, un katra no tām izskaidro atšķirīgu jūsu dzīves aspektu. To sauc par Dzīvības koku, kas sastāvēja no 3 kolonnām un 3 līnijām. Galvenās kolonnu zīmes centrā veido jūsu būtības kodolu. Viņi tevi vada, atbalsta un iedvesmo ceļojumā visas dzīves garumā. Sieviešu sleju zīmes ietekmē jūsu privāto dzīvi un intīmās attiecības. Ne tikai romantiskās attiecības, bet arī ģimenes saites un attiecības ar nozīmīgākajiem citiem. Vīriešu zīmes ietekmē jūsu darbu, karjeru, varas attiecības. Kā jūs mijiedarbojaties ar pasauli un ko jūs kalpojat sabiedrībai kopumā. Jūsu dzīvē ir 3 galvenie posmi: jaunība, pusaudzis un briedums. Kuras no šīm pazīmēm jūs ietekmēs visvairāk, ir atkarīgas no jūsu vecuma. Gadu gaitā katrā kolonnā dominējošā zīme mainīsies. Jums ir arī Galaktikas signāls un Jūsu iekšējās pasaules zīme.  

Storm (Kawac) Serpent (Chikchan)  Monkey (Chuwen)

Deer (Manik) Cane (Ben)  Storm (Kawac) 

Eagle (Men) Crocodile (Imix)  Deer (Manik) 


Tree of Life


Noskaidro savu dzimšanas enerģiju – http://maiji.zabre.lv/Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.