Ekspedīcija “Tepat aiz stūra” 2

Vai Tu zini, kas atrodas “tepat aiz stūra*”? Varbūt uzzinām to kopā? Nāc un piedalies Rīgas zaļo pērlīšu- videi draudzīgu veikalu, jaunu pastaigu un atpūtas vietu velo celiņu un novietņu, kā arī atkritumu šķirošanas vietu meklēšanā!

Aizraujošā ekspedīcijā izpētīsim Rīgas zaļos noslēpumus un uzzināsim, kā draudzēties ar dabu un būt zaļākam ikdienā. Izstaigāsim ar kājām vai izbrauksim ar divriteni vietas, kurās ikdienas steigas un rutīnas dēļ mums neienāktu prātā iegriezties. Bet varbūt tieši mazajā, drūmajā šķērsieliņā atrodas visaugstākās šūpoles, gardākā Latvijas raberberkūka vai romantiskākais soliņš liepu lapenē? Dienas noslēgumā draugu un domubiedru lokā jautrā atmosfērā stāstīsim par saviem atradumiem – Rīgas zaļajām pērlītēm – un visi kopā izveidosim Rīgas zaļo karti!

Nesēdi būrī! Nāc ārā! Piedalies jau otrajā “Tepat aiz stūra”* ekspedīcijā! Turpināsim kopā meklēt Pārdaugavas zaļās pērlītes, veikt interesantus uzdevumus un palīdzēt mūsu pilsētai tapt zināmākai! Lielākais ozols, dziļākā bedre vai draudzīgākais pretimnācējs – ko atradīsi Tu? Un kāds pārsteigums šoreiz mūs sagaidīs dienas noslēgumā? Nepaliec malā, ņem līdz draugus un – aiziet piedzīvojumos!

Pasākums notiek ceturtdien, 17.jūljā no plkst.15.00.-18.00, tikšanās Ernestīnes ielā 12, Pārdaugavā.

Vēlams ierasties ar riteni, bet, ja labāk staigā kājām- tā arī ir opcija. 🙂

Piesakies šeit

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.