Eiropas profesionālās leļļu mākslas festivāls

Festivāla laikā notiks starptautiska leļļu izstāde. Tajā tiks eksponēti 110 mākslinieku darbi no 15 Eiropas valstīm! Festivāla ietvaros par godu LNB atklāšanai tiks izstādīta Starptautiska bērnu grāmatu un ilustrāciju ekspozīcija.

Izstādē būs iespēja redzēt unikālus autordarbus, kas atspoguļo mūsdienu profesionālās leļļu mākslas virzienus, spilgtu individuālo izteiksmes stilu, izmantojamo materiālu daudzveidību un pielietojumu. Informatīvi un vizuāli visi kopā izzināsim leļļu mākslas pagātni, tagadni un nākotni. Priecāsimies par leļļu draugiem –Teddy lāčiem un to autoriem! Izstādē ir iekļauta arī Ināras Liepas un Ulda Liepas Leļļu Mākslas muzeja izstāde „Kofermājiņu ceļojums”, kura pēc muzeja slēgšanas ir turpinājusi tā pastāvēšanu apceļojot Latviju, Igauniju, Krieviju, Vāciju, Nīderlandi. Ceļojums turpinās…

Festivāla programmā ir paredzētas prezentācijas, meistarklases, tikšanās ar autoriem, Olgas Roehl mākslas performance, mācību filma par Fraņču leļļu mākslu un to tapšanu, video projekcijas un izstāde, kurai jākļūst par gada notikumu pilsētas dzīvē.

Festivāla organizētājs –Ināras Liepas Leļļu Mākslas muzejs sadarbībā ar Rīgas Domi un sadarbības partneriem.
Vairāk informācijas – www.dollart.lv – festivāls

Pasākuma programma!

Izstādes darba laiki:04/09 no 10:00-19-00, 05/09 no 10:00-17:00, 06/09 no 10:00-17:00, 07/09 no 10:00- 17:00
BIĻEŠU IEPRIEKŠ PĀRDOŠANA BIĻEŠU SERVISA KASĒS

 

Saistītie raksti...

Pievienot komentāru:

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.